Domů : Přípony souborů : Format .wrl

.wrl soubor

Typ souboru :VRML World

Vývojář N/A
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Text

Co je to soubor WRL?

Virtuální svět vytvořený ve VRML - virtuální modelovací jazyk virtuální reality; lze navigovat ve třech rozměrech; obsahuje souřadnice a barvy, které definují každý objekt a tvar; Zahrnuje také souřadnice pohledu pro počáteční zobrazení 3D scény.

Více informací

Soubory WRL jsou uloženy v textovém formátu ASCII, který lze upravit pomocí textového editoru.

Programy, které otevírají WRL soubory
Windows
IMSI TurboCAD Pro
Adobe Acrobat
Autodesk 3ds Max
chUmbaLum sOft MilkShape 3D
Dassault Systemes SolidWorks
Okino Computer Graphics PolyTrans
Microsoft 3D Builder
Linux
Adobe Acrobat
FreeWRL
Macintosh
IMSI TurboCAD for Mac
Adobe Acrobat
Dassault Systemes SolidWorks
iOS
Parallel Graphics Cortona3D Viewer

O WRL souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .wrl a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru VRML World, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Nedávno jsem začal používat modelovací jazyk pro virtuální realitu k vytvoření vlastního světa a chtěl jsem vědět, jak uložit svůj postup. Oceňuji váš příspěvek o příponě souboru .wrfl. Zdá se, že je to skvělý způsob, jak sdílet a ukládat soubory s 3D obrázky, kterými lze procházet. Zkoušel jsem vytvořit jeden z těchto souborů pomocí programu Cortona3D viewer. Později se mi je podařilo importovat do jiného softwaru, například FreeWRL nebo Microsoft 3D builder. Jsem přesvědčen, že je to skvělý způsob, jak modelovat 3D objekty a prezentovat je. Kromě toho jsem je také mohl otevřít v libovolném textovém editoru a zobrazit formát ASCII. Děkuji za všechny poznatky! Pomůže mi to vytvořit vlastní virtuální světy a popustit uzdu fantazii.