Domů : Přípony souborů : Format .spl7

.spl7 soubor

Typ souboru :sPlan 7 Schematic Diagram File

Vývojář ABACOM
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát N/A

Co je to soubor SPL7?

Soubor SPL7 je schematický diagram vytvořený sPlan 7, schématický editor pro Windows. Obsahuje schematické schéma zapojení, které zahrnuje komponenty obvodu, jako jsou diody, spínače, tranzistory, konektory a kondenzátory.

Více informací

Soubor SPL7 otevřený v programu ABACOM sPlan 7.0

Soubor SPL7 je hlavním souborem přidruženým k programu sPlan 7. Při vytváření diagramu a uložte jej výběrem Soubor → Uložit, sPlan vytvoří soubor SPL7 pro uložení obsahu diagramu. Diagram můžete také uložit jako šablonu výběrem Soubor → Šablona ... → Uložit jako šablonu. sPlan šablony jsou také uloženy jako soubory SPL7.

Pokud narazíte na soubor SPL7 v počítači, můžete soubor otevřít pomocí programu sPlan 7. Dřívější programy sPlan neotevře soubor SPL7, protože nepodporují formát. Můžete také použít prohlížeč sPlan Viewer, který je k dispozici zdarma a lze jej použít k zobrazení schémat vytvořených pomocí sPlan 4.0, 5.0, 6.0 a 7.0.

POZNÁMKA: Soubory SPL7 nahradily soubory .SPL soubory vydání sPlan 7.

Programy, které otevírají SPL7 soubory

O SPL7 souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .spl7 a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru sPlan 7 Schematic Diagram File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Tento článek byl všechno! Potřeboval jsem dodat nějaká schémata pro svůj kurz obvodů ve formátu .spl7, ale nebyl jsem si jistý, co to je. Vaše vysvětlení bylo pro mě jasné a velmi úplné! Přistoupil jsem k vyzkoušení stažení softwaru ABACOM sPlan. Jsem ohromen všemi možnostmi, které má pro plánování obvodů s diodami, spínači a dalšími prvky. Jsem si téměř jistý, že právě tento program používají odborníci v elektronickém průmyslu při tvorbě schémat složitých systémů. Také je skvělé, že software pro prohlížení je zdarma. Proto si jej každý, kdo dostane tento typ souboru, může jednoduše stáhnout a vizualizovat.