Domů : Přípony souborů : Format .wpx

.wpx soubor

Typ souboru 1:Printer Description File

Vývojář Microsoft
Kategorie Systémové soubory
Formát N/A

Co je to soubor WPX?

Soubor s informacemi o tiskárně, který obsahuje popis funkcí tiskárny; může být odkazováno při vytváření a odesílání tiskových úloh do tiskárny; často instalovány s tiskárnami Windows PostScript.

Více informací

Soubory WPX obvykle zabírají přibližně 12 kB místa na disku a jsou uloženy v adresáři / WINDOWS nebo / WINDOWS / SYSTEM.

Programy, které otevírají WPX soubory
Windows
Opera
Referenced by the Windows operating system
Linux
Opera
Macintosh
Opera
Parallels Desktop for Mac

Typ souboru 2:WebPlus Project Template

Vývojář Seif
Kategorie Webové soubory
Formát N/A

.WPX druhá možnost

Šablona projektu, kterou používá WebPlus, program webového designu; umožňuje vytvářet nové projekty (soubory .WPP ) s předformátovaným vzhledem a dojmem; mohou obsahovat výchozí nastavení grafiky, textu a rozvržení pro jednu nebo více stránek.

Více informací

Soubory WPX umožňují webovým vývojářům stahovat a sdílet šablony webových stránek. To usnadňuje bootstrap webové stránky, protože počáteční design nemusí být vytvořen od nuly.

Programy, které otevírají WPX soubory

O WPX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .wpx a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru WebPlus Project Template, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.