Domů : Přípony souborů : Format .wjf

.wjf soubor

Typ souboru 1:WinZip Job File

Vývojář Corel
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

Co je to soubor WJF?

Soubor vytvořený programem WinZip, nástroj používaný pro "zipování" souborů do komprimovaných archivů .ZIP ; obsahuje instrukce pro práci s archivem, jako jsou názvy složek, standard šifrování, nastavení zabezpečení a umístění souboru ZIP; lze spouštět ručně nebo naplánovat pro provádění v pravidelných intervalech ve WinZipu.

Více informací

Soubory WJF mohou být použity pro vytvoření zálohy souborových systémů. Mohou určit umístění vzdáleného FTP pro výsledné archivy, které mají být odeslány po vytvoření.

Programy, které otevírají WJF soubory

Typ souboru 2:WinJournal Journal File

Vývojář Mariner Software
Kategorie Různé soubory
Formát Binary

.WJF druhá možnost

Digitální časopis vytvořený WinJournalem, osobní žurnál a blogovací aplikace; obsahuje soubor deníkových zápisů, včetně názvu, data a psaného textu pro každou položku; mohou také zahrnovat obrázky a audio a video obsah; slouží k ukládání a organizování osobních myšlenek na jednom místě.

Více informací

Soubory WJF lze uložit s ochranou heslem a 256bitovým šifrováním AES, což pomáhá chránit informace o soukromém deníku.

Programy, které otevírají WJF soubory

O WJF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .wjf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru WinJournal Journal File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.