Domů : Přípony souborů : Format .webarchive

.webarchive soubor

Typ souboru :Safari Web Archive

Vývojář Apple
Kategorie Webové soubory
Formát N/A

Co je to soubor WEBARCHIVE?

Soubor WEBARCHIVE je webová stránka uložená webovým prohlížečem Safari. Obsahuje HTML a propojené obrázky, takže stránka může být plně načtena později, i když je počítač offline (není připojen k Internetu). V závislosti na obsahu webové stránky mohou soubory WEBARCHIVE obsahovat také CSS nebo JavaScript.

Více informací

Webové archivy Safari lze prohlížet v prohlížeči Safari a také ve webových prohlížečích iCab a Cruz. Mohou být také otevřeny pomocí Apple TextEdit, ale obsah se nemusí zobrazit správně.

POZNÁMKA: Safari byl vyvinut pro Windows až do verze 5.1.7, ale poté byl ukončen.

Programy, které otevírají WEBARCHIVE soubory
Macintosh
Apple Safari
Apple TextEdit
iCab
Cruz
iOS
Apple Safari

O WEBARCHIVE souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .webarchive a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Safari Web Archive, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Ve vašem článku jsem si přečetl, k čemu slouží přípona .webarchive. Nevěděl jsem, že Safari má spoustu příbuzných přípon. Dává to velký smysl, protože ho vyvinula sama společnost Apple. Je super, že se jedná o webové stránky uložené v Safari. Obsahují HTML a odkazované obrázky, takže si myslím, že musí zabírat nějaké místo, ne? Jaký obsah webové stránky mohou obsahovat CSS nebo JavaScript? Díky za seznam u vašeho příspěvku, podívám se na oba programy, které neznám. Máte nějaké informace o jejich cenách? Zobrazení těchto údajů by pomohlo mnoha uživatelům, jako jsem já! Proč Apple přestal používat Safari v systému Windows? Děkuji, budu vám velmi vděčný, pokud mi s otázkami pomůžete. Do příště!