Domů : Přípony souborů : .wdf Soubor

.wdf Přípona souboru

Typ souboru1Windows Driver Foundation File

Vývojář Microsoft
Kategorie Systémové soubory
Formát N/A

Co je to WDF soubor?

Soubor ovladače používaný komponentami Windows Kernel-Mode Driver Framework (KMDF) a User-Mode Driver Framework (UMDF); obvykle obsahuje prázdný soubor, který slouží jako značka verze ovladače; používá nástroj Online Crash Analysis (OCA) společnosti Microsoft k poskytování informací o ovladači.

Více informací

Soubory WDF se obvykle nacházejí v adresáři% windir% system32. Příklady souborů WDF zahrnují MsftWdf_user_01_09_00.Wdf, MsftWdf_Kernel_01009_Coinstaller_Critical.Wdf a Msft_Kernel_WdfRamdisk_01009.Wdf.

Systém Windows Driver Foundation (WDF) je koncepční model ovladače, který obsahuje součásti systému KMDF a UMDF Windows a ovladač ověřovacích nástrojů.

Programy, které otevírají WDF soubory
Windows
Microsoft KMDF
Microsoft UMDF

Typ souboru2Workshare Compare DeltaFile

Vývojář Workshare
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.WDF číslo volby 2

Dokument vytvořený pomocí Workshare Compare, aplikace používaná pro porovnání dokumentů; ukládá dokument, který obsahuje porovnání nebo redline, mezi dvěma verzemi dokumentu; používá se pro spolupráci dokumentů v kancelářských prostředích.

Programy, které otevírají WDF soubory
Windows
Workshare 9

Typ souboru3Wiimm Disc File

Vývojář Wiimm
Kategorie Game Files
Formát Binary

.WDF číslo volby 3

Obraz disku vytvořený nástrojem Wiimms WBFS Tool, program používaný ke správě obrazů disků Wii; obsahuje herní data, která byla extrahována z disku Wii; slouží k ukládání zmenšené velikosti obrázku hry Wii při uložení na pevný disk počítače.

Více informací

Soubory disku Wiimm mohou být mnohem menší než velikost obrazového souboru disku Wii, protože neukládají nevyužitý prostor čalounění nebo "díry", které se nacházejí na discích Wii. To může výrazně snížit velikost her Wii, když jsou uloženy do souborů WDF.

Soubory WDF lze také převést na soubory Záložního systému souborů Wii ( .WBFS ), které slouží k ukládání her Wii na externích zařízeních .

Programy, které otevírají WDF soubory

Typ souboru4Wintech Drawing File

Vývojář Wintech Engineering
Kategorie Soubory CAD
Formát N/A

.WDF číslo volby 4

Soubor WDF je datový soubor uložený ve formátu vyvinutém společností Wintech Engineering a používaný pro počítačovou podporu (CAD). Obsahuje jeden nebo více objektů a tvarů uložených v pořadí, ve kterém mají být řezány. Soubory WDF jsou používány počítačově číslicově řízenými (CNC) stroji používanými k řezání vzorů z různých materiálů.

Více informací

Soubory WDF lze otevřít ve verzích 5 až 9 Wintech Profiler. Typ souboru WDF používá Profiler 5 (macOS), Profiler 6 (Windows), Profiler 7 (Windows), Profiler 8 (Windows) a Profiler 9.

Programy, které otevírají WDF soubory

Typ souboru5WinGenea Genealogy File

Vývojář Cremsoft
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.WDF číslo volby 5

Soubor rodokmenu vytvořený programem WinGenea, program sloužící k ukládání a tisku genealogií; uchovává až 32 000 osob a jak se k sobě vztahují; mohou obsahovat jména, data, místa a zdroje; slouží k ukládání informací o rodinném původu.

Programy, které otevírají WDF soubory
Windows
Cremsoft WinGenea

Typ souboru6Wonderland Adventures Media File

Vývojář Midnight Synergy
Kategorie Game Files
Formát Binary

.WDF číslo volby 6

Mediální soubor používaný Wonderland Adventures, hra vyvinutá Midnight Synergy; obvykle přejmenovaný grafický nebo zvukový soubor.

Více informací

Soubory WDF mohou obsahovat zvukové efekty pro hru nebo obrázky používané pro grafiku, textury a vzhledy modelu. Mohou být přejmenovány a otevřeny jako jiný typ obrazového souboru (například soubor .BMP ).

POZNÁMKA: Soubory WDF lze otevřít v programu Windows Media Player a v prohlížeči Windows Photo Viewer. Chcete-li soubor otevřít, může být nutné změnit příponu souboru

Programy, které otevírají WDF soubory
Windows
Microsoft Windows Media Player
Microsoft Windows Photo Viewer
Midnight Synergy Wonderland Adventures
Midnight Synergy Wonderland Adventures Editor

O WDF soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .wdf a jak ji otevřít.

Typ souboru Wonderland Adventures Media File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře