Domů : Přípony souborů : Format .wbmp

.wbmp soubor

Typ souboru :Wireless Bitmap Image File

Vývojář N/A
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor WBMP?

Černobílý bitmapový obrazový formát používaný mobilními zařízeními, jako jsou mobilní telefony a PDA; lze odesílat z jednoho telefonu do druhého prostřednictvím protokolu SMS zpráv; podobně jako standardní soubor bitmapy ( .BMP ), ale podporuje pouze monochromatická (1bitová) obrazová data.

Více informací

Vzhledem k tomu, že mobilní telefony jsou stále pokročilejší, formát WBMP byl do značné míry nahrazen formátem plného barevného obrazu a videa.

Programy, které otevírají WBMP soubory
Windows
Adobe Photoshop
Newera Graphics Converter Pro
Corel PaintShop Pro
Inkscape
ACD Systems Canvas
ACD Systems ACDSee
Adobe Fireworks
Linux
Inkscape
Macintosh
IMSI TurboCAD for Mac
Adobe Photoshop
Inkscape
Adobe Fireworks

O WBMP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .wbmp a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Wireless Bitmap Image File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj, příteli! Na vašich stránkách bylo zmíněno mnoho detailů, které nejsou uvedeny na jiných. Abych předešel dalším nejasnostem, mluvím o článku, který se zabývá příponou souboru .wbmp. Jedná se o zajímavý rastrový obrazový soubor, protože podporuje pouze černobílá obrazová data neboli "černobílou bitmapu". Jaké využití by jim lidé mohli dát? Předpokládám, že od doby, kdy se telefony vyvinuly, byly tyto soubory ponechány a již se nepoužívají. Pravděpodobně se staly velmi populární na začátku roku 2000 nebo možná kolem roku 2005? Nevím, haha, možná na to udělám samostatný výzkum. Každopádně nic jiného jsem si nemohl přát, vše je velmi kompletní. Pokračujte v dobré práci, bylo to snadné pochopit!