Domů : Přípony souborů : Format .vtt

.vtt soubor

Typ souboru :Web Video Text Tracks File

Vývojář N/A
Kategorie Video soubory
Formát Text

Co je to soubor VTT?

Soubor textových dat uložený ve formátu WebVTT (Web Video Text Tracks); obsahuje informace o webovém videu, jako jsou titulky, titulky, popisy, kapitoly a metadata; neobsahuje žádná video data.

Více informací

Formát WebVTT je navržen tak, aby poskytoval titulky nebo titulky pro video obsah, kapitoly pro navigaci obsahu, popisy textového videa a další metadata zarovnaná s obsahem zvuku nebo videa.

POZNÁMKA: WebVTT v roce 2010 nahradil formát WebSRT (Web Subtitle Resource Tracks).

Programy, které otevírají VTT soubory
Windows
Opera
Mozilla Firefox
Google Chrome
Linux
Opera
Mozilla Firefox
Google Chrome
Android
Google Chrome
J2 Interactive MX Player for Android
Macintosh
Opera
Mozilla Firefox
Google Chrome
Apple Safari
iOS
Google Chrome
Apple Safari

O VTT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .vtt a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Web Video Text Tracks File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! V dnešní době má většina videí na Youtube titulky a vždycky jsem si myslel, že je software vytváří automaticky. Teď díky vašemu vysvětlení o souborech .vtt vidím, že je tvůrci skutečně mohou nahrát ke svému obsahu. Jak úžasné mohou být formáty videa, je skvělé vědět, že existují doplňující rozšíření. Umožňují ukládat další informace, jako jsou metadata nebo značky kapitol. Díky tomu je zážitek ze sledování videa komplexnější. Do VLC jsem přidal soubor .vtt a mohl jsem zobrazit titulky na svém videu. Přesto jsem je zkusil otevřít také v prohlížeči Google Chrome a ten zobrazil všechny informace správně. Děkuji!