Domů : Přípony souborů : Format .vox

.vox soubor

Typ souboru 1:Dialogic Voice Audio File

Vývojář Dialogic
Kategorie Zvukové soubory
Formát Binary

Co je to soubor VOX?

Zvukový soubor zakódovaný ve formátu Dialogic ADPCM (VOX), formát používaný pro ukládání zvuku lidského řeči; ukládá digitalizovaná hlasová data vzorkovaná nízkou rychlostí; umožňuje, aby velikost audio dat byla malá a zároveň zachovala jasnost; používány počítačovými telefonními systémy.

Programy, které otevírají VOX soubory
Windows
FMJ-Software Awave Studio
NCH Switch
SoX
Adobe Audition
MAGIX Sound Forge Pro
Xentec Vox Studio
Linux
SoX
Macintosh
NCH Switch
SoX
Adobe Audition
Dekorte.com SoundConverter

Typ souboru 2:Voxlap Voxel Model File

Vývojář Ken Silverman
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

.VOX druhá možnost

3D model vytvořený ve formátu Voxel (zkráceně "VOX"), blokový 3D formát používaný herním engine Voxlap; uloží geometrii pro herní objekt, například znak, budovu nebo zbraň; pro použití při tvorbě modelů videoher a lze je upravovat pomocí programu Slab6.

Více informací

Motor Voxlap byl vytvořen Ken Silverman a je volně dostupný. To bylo užité na vytváření her, jako je Ace of Spades, který používá .KV6 soubory, které jsou založeny na formátu VOX.

POZNÁMKA: Voxel (což znamená "objemový pixel") je pixel reprezentován jako krychle ve 3D prostoru. Proto modely voxel vypadají, jako by byly při renderování postaveny s LEGO bloky. Formát Voxlap VOX je jedním z mnoha různých formátů voxelů.

Programy, které otevírají VOX soubory

O VOX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .vox a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Voxlap Voxel Model File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.