Domů : Přípony souborů : .vmc Soubor

.vmc Přípona souboru

Typ souboruWindows Virtual Machine Configuration File

Vývojář Microsoft
Kategorie Nastavení Soubory
Formát XML

.VMC číslo volby

Konfigurační soubor používaný Windows Virtual PC, komponenta Windows 7, která umožňuje uživatelům emulovat různé verze Windows jako virtuální počítače (VM); uloženy ve formátu XML a zahrnují parametry, které popisují VM; načte zadaný VM při otevření.

Více informací

Soubory VMC obsahují nastavení, jako je název virtuálního počítače, přidělená paměť, soubory pevného disku (soubory .VHD ), aktuální soubor stavu VM (soubor .VSV ), soubor disku zpět ( .VUD souboru) a nastavení sítě. Neukládají skutečná data o uživateli virtuálního počítače a na úrovni systému. Namísto toho jsou data uložena na virtuálních pevných discích (soubory VDH) a snímky virtuálních počítačů (soubory VSV).

Windows Virtual PC je nástupcem Microsoft Virtual PC 2007 a 2004. Je k dispozici pouze pro systém Windows 7 Profesionální a Ultimate. Tento software se často používá pro režim „Windows XP Mode“, což je technologie, která umožňuje systému Windows XP spouštět v systému Windows 7.

Windows Virtual PC také vytváří soubory zástupců souborů VMC, které používají rozšíření .VMCX . Tyto soubory lze také použít k načtení zadaného virtuálního počítače.

POZNÁMKA: Soubory VMC používají také virtuální server společnosti Microsoft.

Programy, které otevírají VMC soubory
Windows
VMware Workstation
Microsoft Windows Virtual PC
Microsoft Virtual Server
VMware vCenter Converter
Linux
VMware Workstation

O VMC soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .vmc a jak ji otevřít.

Typ souboru Windows Virtual Machine Configuration File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře