Domů : Přípony souborů : .vhd Soubor

.vhd Přípona souboru

Typ souboru1Virtual PC Virtual Hard Disk

Vývojář Microsoft
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát Binary

Co je to VHD soubor?

Soubor VHD obsahuje virtuální obraz pevného disku používaný programem Microsoft Windows Virtual PC, což je virtualizační program Windows. Ukládá obsah pevného disku virtuálního počítače (VM), který může zahrnovat diskové oddíly, systém souborů, soubory a složky. Soubory VHD mohou být použity k instalaci více operačních systémů na jednom počítači, testování softwarových programů nebo spouštění starších aplikací.

Více informací

Specifikace formátu VHD je k dispozici jako bezplatná licence od června 2005. Formát VHDX byl zaveden v roce 2012 jako rozšíření formátu VHD. Virtuální pevné disky uložené ve formátu VHDX jsou uloženy v souborech .VHDX .

POZNÁMKA: Obsah souboru VHD můžete prozkoumat ručně pomocí 7-Zip.

Programy, které otevírají VHD soubory
Windows
7-Zip
Smart Projects IsoBuster
DT Soft Daemon Tools
Microsoft Windows Virtual PC
Microsoft Virtual Server
Oracle VM VirtualBox
Aryson VHD Recovery
Linux
Oracle VM VirtualBox
Macintosh
DT Soft Daemon Tools
VMware Fusion
Oracle VM VirtualBox

Typ souboru2VHDL Source File

Vývojář N/A
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Text

.VHD číslo volby 2

Zdrojový soubor napsaný ve VHDL, což je zkratka pro VHSIC (High High Speed Integrated Circuits). často se používá pro automatizaci návrhu elektrických obvodů a součástí.

Více informací

Elektroničtí inženýři mohou pomocí VHDL popsat hardwarové komponenty v textovém formátu. Tento popis pak může být použit pro výrobu fyzického obvodu, jako je základní deska, procesor nebo paměťový modul.

Programy, které otevírají VHD soubory

O VHD soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .vhd a jak ji otevřít.

Typ souboru VHDL Source File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře