Domů : Přípony souborů : Format .udf

.udf soubor

Typ souboru 1:Universal Disk Format File

Vývojář Optical Storage Technology Association
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát Binary

Co je to soubor UDF?

Soubor vytvořený ve formátu UDF (Universal Disk Format), který slouží k ukládání souborů na optická média; ukládá kolekci souborů pomocí adresářové struktury uvedené ve standardu UDF; lze použít pro vypalování disků DVD, CD a jiných optických médií; umožňuje mazání a úpravu souborů na cílovém disku i po jejich napsání.

Více informací

Standard UDF je vyvíjen a spravován společností Optical Storage Technology Association (OSTA).

POZNÁMKA: I když je formát UDF běžně používán, přípona ".udf" není. Aplikace pro vypalování disků místo toho obvykle ukládají obrázky ve svých vlastních formátech a poté je vypalovají pomocí standardu UDF.

Programy, které otevírají UDF soubory
Windows
Nero
7-Zip
MagicISO
Smart Projects IsoBuster
Macintosh
Roxio Toast

Typ souboru 2:Excel User Defined Function

Vývojář Microsoft
Kategorie Executable Files
Formát Text

.UDF druhá možnost

Uživatelsky definovaný skript zapsaný nebo zaznamenaný v jazyce Visual Basic, který provede funkci v aplikaci Microsoft Excel; lze vytvořit výběrem "Modul" z nabídky Vložit v aplikaci Excel.

Programy, které otevírají UDF soubory
Windows
Microsoft Excel
Macintosh
Microsoft Excel for Mac

O UDF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .udf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Excel User Defined Function, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den. Jsem čtenářem vašeho článku o příponě souboru .udf. Jsou v něm obsaženy některé podrobnosti, které mě překvapily. Za prvé, možnost shromažďovat soubory pomocí adresářové struktury uvedené ve standardu UDF je skvělá. Znamená to, že máte celkově lepší organizaci používaných souborů. Váš popis je srozumitelný, a to se tuplem cení. Jedním z jejich nejlepších aspektů je možnost mazání souborů po jejich zapsání. Měl jsem na nich objevit více dříve, haha. Je to trochu překvapivé, protože nejsou tak populární. Možná je to způsobeno tím, že CD už nejsou tak populární. Díky za seznam programů pro Mac i Windows. Do příště!