Domů : Přípony souborů : Format .udcx

.udcx soubor

Typ souboru :Universal Data Connection File

Vývojář Microsoft
Kategorie Nastavení Soubory
Formát XML

Co je to soubor UDCX?

Soubor datového zdroje původně používaný společností Microsoft FrontPage, ale nyní upravený pro různé programy společnosti Microsoft, včetně aplikací Excel a InfoPath; obsahuje vlastnosti pro připojení k jednomu nebo více zdrojům dat; obsahuje řetězec připojení a ověřovací informace.

Více informací

Soubory UDCX se používají k ukládání a sdílení informací o zdroji datového zdroje ve firemním prostředí pro spolupráci. Například soubory UDCX mohou být uloženy na serveru společnosti Microsoft SharePoint pro přístup ke společným zdrojům dat.

Formát UDC (Universal Data Connection) rozšiřuje specifikaci v souborech .ODC tak, aby obsahovala podporu pro více různých typů zdrojů dat, stejně jako libovolných typů připojení. Soubory UDCX jsou uloženy ve formátu XML.

POZNÁMKA: Společnost Microsoft aktualizovala formát souboru UDC na verzi 2.0 pro použití s aplikacemi sady Microsoft Office 2010, jako je například aplikace InfoPath, aplikace pro shromažďování informací a spolupráci pro podniky.

Programy, které otevírají UDCX soubory
Windows
Microsoft Excel
Microsoft InfoPath
Macintosh
Microsoft Excel for Mac

O UDCX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .udcx a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Universal Data Connection File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.