Domů : Přípony souborů : Format .u3p

.u3p soubor

Typ souboru :U3 Smart Application

Vývojář SanDisk
Kategorie Executable Files
Formát Zip

Co je to soubor U3P?

Soubor U3P je přenosná aplikace uložená na disku U3 Smart Drive, což je speciální typ USB flash disku, který obsahuje platformu U3 Launchpad. Obsahuje spustitelné programy a konfigurační data. Soubory U3P umožňují spuštění programu z jednotky flash v libovolném počítači se systémem Windows a v případě potřeby mohou nainstalovat některé soubory do místního počítače.

Více informací

Soubory U3P se ukládají do komprimovaného formátu .ZIP . Mohou obsahovat čtyři adresáře: data, zařízení, hostitele a manifest. Adresář hostitele obsahuje soubor .EXE . Adresář manifestu uloží informace o konfiguraci aplikace (soubor .U3I ) a ikonu programu.

Často jsou U3 Launchpad instalovány na inteligentní disky U3 výrobci jako SanDisk, Verbatim, Kingston, Memorex a Intuix. Nicméně, nainstalovat U3P Launchpad ručně, stáhněte a spusťte U3 Launchpad Installer, který je volně dostupný z SanDisk. Program U3 Launchpad lze z USB flash disků odstranit pomocí nástroje SanDisk Launchpad Removal Tool.

Program U3 Launchpad se spouští, když je USB flash disk vložen do USB portu počítače. Programy U3P jsou pak zpřístupněny z uživatelského rozhraní, které je podobné nabídce Start systému Windows.

POZNÁMKA: SanDisk U3 Launchpad byl zrušen a již není udržován.

Programy, které otevírají U3P soubory
Windows
7-Zip

O U3P souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .u3p a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru U3 Smart Application, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.