Domů : Přípony souborů : Format .tmp

.tmp soubor

Typ souboru 1:Temporary File

Vývojář N/A
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

Co je to soubor TMP?

Soubor TMP je dočasný soubor vytvořený automaticky softwarovým programem, který obvykle slouží jako záložní nebo vyrovnávací soubor. To je někdy vytvořeno jako neviditelný soubor a je často smazán, když je program zavřený. TMP soubory mohou být také nazývány "temp soubory".

Více informací

Temp soubor je často tvořen nezpracovanými daty, která se používají jako zprostředkující krok v procesu převodu obsahu z jednoho formátu do jiného.

Programy, které otevírají TMP soubory
Windows
Microsoft Internet Explorer
Mozilla Firefox
Microsoft Word
Microsoft Edge
Linux
Mozilla Firefox
Macintosh
Mozilla Firefox
Apple Safari
iOS
Apple Safari

Typ souboru 2:Finale Temporary File

Vývojář MakeMusic
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

.TMP druhá možnost

Soubor vytvořený Finale, hudební notační program pro nástroje, vokály a další; obsahuje data zálohy pro dokument, na kterém pracujete; působí podobně jako soubor mezipaměti; existuje pouze v době, kdy pracujete ve finále a smažete, když je program zavřený; nelze ručně otevřít.

Více informací

Poznámka: Soubor TMP nelze ve Finale ručně vytvořit a pravděpodobně jej nikdy neuvidíte.

Programy, které otevírají TMP soubory
Windows
MakeMusic Finale
Macintosh
MakeMusic Finale

O TMP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .tmp a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Finale Temporary File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Co se děje? Jsem častým čtenářem vaší stránky FileInfo. Přečetl jsem si celý článek o příponě souboru .tmp. Další, který je tak snadno pochopitelný! Obvykle při hledání jejich účelu na Googlu dostávám těžko pochopitelné články. Netušil jsem, že soubory TMP mají schopnost ukládat dočasnou zálohu. Přijde mi zajímavé, že se tento formát vytvoří v době, kdy se ukládá celý soubor. Netušil jsem, že programy jsou schopny provádět takovéto akce. Bylo by hezké přidat obrázek skutečného obsahu souborů. Když bylo napsáno, že není čitelný pro člověka, byl jsem ještě zvědavější, zda je skutečný obsah. Díky za zobrazení seznamu programů, které je umí otevřít. Pokračujte v dobré práci!