Domů : Přípony souborů : Format .tdb

.tdb soubor

Typ souboru 1:Android Thumbnail Cache

Vývojář N/A
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

Co je to soubor TDB?

Soubor mezipaměti generovaný na kartách SD používaných v telefonech a tabletech Android; obsahuje malé verze nebo „miniatury“ obrázků uložených na kartě; poskytuje efektivnější způsob, jak procházet obrázky na kartě, protože zařízení nemusí načíst každý obrázek v plné velikosti.

Více informací

Soubor miniatur Android je generován automaticky, když je na zařízení Android načtena karta SD obsahující obrázky. Obvykle se jmenuje SThumbDB.tdb a není určen k ručnímu otevření. Soubor je často skrytý, ale může se zobrazit, pokud jsou zobrazeny skryté soubory. Může se také zobrazit, pokud kartu SD připojíte k počítači nebo jinému zařízení, které není systémem Android.

Společné TDB názvy souborů

SThumbDB.tdb - výchozí název souboru zadaný automaticky generovaným souborům mezipaměti miniatur.

Programy, které otevírají TDB soubory
Windows
Not meant to be opened manually
Android
Google Android

Typ souboru 2:eBay Turbo Lister Backup File

Vývojář eBay
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

.TDB druhá možnost

Záložní soubor vytvořený programem Turbo Lister, program, který pomáhá uživatelům vytvářet profesionální eBay záznamy, stejně jako editovat a nahrávat položky hromadně; obsahuje zálohu všech výpisů eBay pro konkrétního uživatele; uloženy v adresáři "Data" instalace Turbo Lister.

Programy, které otevírají TDB soubory
Windows
eBay Turbo Lister

Typ souboru 3:Transcendence Game Data File

Vývojář neurohack
Kategorie Game Files
Formát Binary

.TDB třetí možnost

Herní soubor, který používá Transcendence, 2.5D průzkum a bojová hra; ukládá zvuky, grafiku, skripty AI, mapy prostorů a další herní data; používá název Transcendence.tdb a je primárním datovým souborem pro hru.

Společné TDB názvy souborů

Transcendence.tdb - Soubor primárních herních dat pro instalaci Transcendence obsahující různé druhy dat používaných pro hratelnost.

Programy, které otevírají TDB soubory

O TDB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .tdb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Transcendence Game Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.