Domů : Přípony souborů : Format .tax2015

.tax2015 soubor

Typ souboru :TurboTax 2015 Tax Return

Vývojář Intuit
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

Co je to soubor TAX2015?

Soubor TAX2015 je daňové přiznání Spojených států vytvořené s verzí Intuit TurboTax z roku 2015. Obsahuje federální daňové formuláře IRS a může také obsahovat státní formuláře pro jeden nebo více států. Formuláře obsahují osobní a finanční údaje zadané pro daňový rok 2015 a mohou být šifrovány, pokud byl soubor uložen s ochranou heslem.

Více informací

TurboTax může importovat data z předchozího daňového přiznání do nového dokumentu TAX2015. Můžete například vybrat možnost „Přenést zpět“, pokud budete vyzváni na začátku procesu daňového přiznání. Pokud chcete importovat data z návratu TurboTax 2014, vyberte soubor s příponou .TAX2014 . Data můžete importovat také ze souborů TaxACT a H & R Block Tax.

Soubor TAX2015 je uložen na desktopové verzi TurboTax (pro Mac i Windows). Mohou však být také exportovány z TurboTax Online. Chcete-li exportovat soubor TAX2015 z aplikace TurboTax Online, klikněte na položku Nástroje a vyberte možnost Uložit svůj návrat do počítače. Poté můžete vrátit vrácení v desktopové verzi TurboTaxu.

Jakmile jste se vrátili v TurboTaxu, můžete buď vytisknout a zaslat daňové formuláře nebo odeslat daňové přiznání 2015 elektronicky. Proces „e-file“ je zdarma pro federální návraty, ale obvykle se jedná o poplatek, který je třeba podat elektronickou cestou.

POZNÁMKA: Většina souborů TAX2015 je vytvořena v roce 2016, protože roční daňové přiznání se podává za předchozí rok.

Programy, které otevírají TAX2015 soubory
Windows
Intuit TurboTax
Macintosh
Intuit TurboTax
WEB
Intuit TurboTax Online

O TAX2015 souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .tax2015 a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru TurboTax 2015 Tax Return, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.