Domů : Přípony souborů : Format .tax2014

.tax2014 soubor

Typ souboru :TurboTax 2014 Tax Return

Vývojář Intuit
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

Co je to soubor TAX2014?

USA daňové přiznání vytvořené s verzí Intuit TurboTax z roku 2014; obsahuje daňové údaje za daňový rok 2014; mohou zahrnovat jak federální daňové formuláře IRS, tak státní formuláře pro konkrétní stát; nejčastěji vytvořené v průběhu roku 2015, protože roční daňové přiznání se podává za předchozí rok.

Více informací

TurboTax může importovat data z předchozího roku do nového dokumentu TAX2014. Jednoduše vytvořte nový výnos v TurboTaxu a po zobrazení výzvy vyberte možnost „Transfer Return“. Chcete-li importovat data z roku 2013, vyberte daňové přiznání s příponou .TAX2013 . Můžete také importovat data ze souborů TaxACT a H & R Block Tax.

Soubor TAX2014 lze uložit pomocí stolní verze TurboTax nebo exportovat z TurboTax Online. Chcete-li exportovat soubor TAX2014 z aplikace TurboTax Online, klikněte na položku Nástroje a vyberte možnost Uložit svůj návrat do počítače. Potom můžete vrátit návrat do verze aplikace TurboTax pro stolní počítače. Můžete také otevřít daňové přiznání uložené na počítači Mac ve verzi systému TurboTax systému Windows a naopak. Pokud však soubor nebyl přidán automaticky, budete možná muset přidat příponu souboru ".tax2014" do souboru Mac.

Po dokončení daňového přiznání můžete buď vytisknout nebo odeslat daňové formuláře nebo elektronicky. Proces „e-file“ je typicky volný pro federální vrácení, ale může být účtován poplatek za podání zpětného hlášení v elektronické podobě.

POZNÁMKA: Soubor TAX2014 můžete chránit heslem přidáním hesla při soubor uložte. To bude šifrovat data k ochraně vašich osobních finančních údajů a bude vyžadovat heslo pro otevření souboru.

Programy, které otevírají TAX2014 soubory
Windows
Intuit TurboTax
Macintosh
Intuit TurboTax
WEB
Intuit TurboTax Online

O TAX2014 souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .tax2014 a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru TurboTax 2014 Tax Return, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.