Domů : Přípony souborů : Format .ta8

.ta8 soubor

Typ souboru :TaxAct 2018 Tax Return File

Vývojář TaxAct
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to soubor TA8?

Soubor TA8 je daňové přiznání vytvořené programem TaxAct 2018, což je program Windows, který se používá k přípravě daní. Obsahuje daňové informace pro daňový rok 2018, který zahrnuje daňové formuláře pro konkrétní státní a federální daňové formuláře IRS. Soubory TA8 také ukládají základní osobní údaje, jako je jméno, datum narození, rodinný stav, povolání, závislí a číslo sociálního zabezpečení uživatele.

Více informací

Vzhledem k tomu, že jsou roční daňové přiznání podána za předchozí rok, soubor TA8 je běžně vytvořen v roce 2019 od začátku ledna do 15. dubna. Soubor TA8 je obvykle vytvořen ve verzi Desktop TaxAct, ale může být také exportované z TaxAct Online.

Soubory TA8 připravené uživateli TaxAct desktop (Free Federal, Basic, Plus a Premium) jsou umístěny ve složce "TaxAct2018" ve složce "My Documents". Po vyplnění daňového přiznání můžete tisknout a odesílat elektronickou poštou v daňových formulářích nebo souborech.

V případě, že se vaše daňové přiznání poškodí nebo se ztratí, můžete vytvořit zálohu svého daňového přiznání. Chcete-li to provést, vyberte Soubor → Zálohovat ... a pojmenujte soubor. Vytvoří se záložní daňové přiznání a uloží se jako soubor .BA8 . Je důležité si uvědomit, že před vytvořením zálohy musíte uložit daňové přiznání.

POZNÁMKA: Soubor TA8 nahradil soubor .TA7 , který se používá pro daňové přiznání za rok 2017 vytvořené ve verzi TaxAct z roku 2017 .

Programy, které otevírají TA8 soubory
Windows
TaxAct
WEB
TaxAct Online 2018

O TA8 souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ta8 a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru TaxAct 2018 Tax Return File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.