Domů : Přípony souborů : Format .ba8

.ba8 soubor

Typ souboru :TaxAct 2018 Tax Return Backup File

Vývojář TaxAct
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

Co je to soubor BA8?

Soubor BA8 je záložním daňovým přiznáním vytvořeným ve verzi TaxAct z roku 2018, programu přípravy daní. Obsahuje daňové údaje pro daňový rok 2018, který se používá pro účely archivace av případě, že je soubor .TA8 daňového přiznání ztracen nebo je poškozen. Soubory BA8 ukládají federální IRS a údaje o daňovém formuláři spolu se základními osobními informacemi, jako je jméno a povolání uživatele.

Více informací

Chcete-li uložit zálohu svého daňového přiznání do TaxAct 2018, vyberte Soubor → Zálohovat ... a pojmenujte soubor. Před vytvořením zálohy musíte uložit daňové přiznání jako soubor TA8. Chcete-li obnovit zálohu v TaxAct 2018, vyberte Soubor → Obnovit zálohování ... a přejděte do umístění vašeho souboru BA8.

Vzhledem k tomu, že roční daňové přiznání se podávají za předchozí rok, soubor BA8 je vytvořen v 2019, obvykle od začátku ledna do 15. dubna. Po dokončení daňového přiznání můžete tisknout a odesílat elektronickou poštou v daňových formulářích nebo souborech.

Programy, které otevírají BA8 soubory
Windows
TaxAct

O BA8 souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ba8 a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru TaxAct 2018 Tax Return Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.