Domů : Přípony souborů : Format .sys

.sys soubor

Typ souboru 1:Windows System File

Vývojář Microsoft
Kategorie Systémové soubory
Formát Text and Binary

Co je to soubor SYS?

Soubor SYS je systémový soubor používaný operačními systémy Microsoft DOS a Windows. Obsahuje systémová nastavení a proměnné, jakož i funkce, které se používají pro spuštění operačního systému. Soubory SYS se běžně používají k ukládání ovladačů zařízení a dalších základních funkcí systému Windows.

Více informací

Některé příklady souborů SYS zahrnují následující:

Programy, které otevírají SYS soubory
Windows
Microsoft Windows
Macintosh
Parallels Desktop for Mac

Typ souboru 2:Motorola Driver File

Vývojář Motorola
Kategorie Systémové soubory
Formát N/A

.SYS druhá možnost

Ovladač zařízení používaný mobilními telefony Motorola; umožňuje telefonu komunikovat s počítačem a přenášet soubory do a ze zařízení; obvykle instalované s instalačním CD softwaru, který je součástí mobilního telefonu.

Více informací

Příklady souborů ovladačů Motorola zahrnují ovladač zařízení "m56pci.sys" a soubor "p2k.sys", který umožňuje programu P2Kman nahrávat a stahovat soubory z mobilních telefonů Motorola Vxxx.

Programy, které otevírají SYS soubory
Windows
Opera
Used by the operating system
Linux
Opera
Macintosh
Opera

O SYS souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sys a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Motorola Driver File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Hledal jsem téma, které mi bylo přiděleno, což byla přípona souboru .SYS. Nebyl jsem s ním příliš obeznámen. Na této stránce najdete podrobné vysvětlení, co je to formát souboru .SYS a jak funguje. Poskytuje také informace o tom, jak ručně aktualizovat ovladač zařízení pomocí Správce zařízení. A to je světlo! Také jsem zjistil, že změna nebo odstranění souboru SYS může poškodit můj systém, takže si na to opravdu musím dávat pozor, protože jsou určeny k tomu, aby na ně odkazoval operační systém Windows. Rozhodně jeden z lepších referenčních zdrojů pro zkoumání přípon souborů. Díky!