Domů : Přípony souborů : Format .stproj

.stproj soubor

Typ souboru 1:Samsung Theme Document

Vývojář Samsung
Kategorie Datové soubory
Formát XML

Co je to soubor STPROJ?

Soubor projektu vytvořený programem Samsung Theme Designer, který umožňuje vývojářům vytvářet vlastní motivy pro různá mobilní zařízení Samsung; uloží vizuální rozložení motivu a odkazy na .PNG grafické soubory, které se používají pro tlačítka, pozadí atd .; lze exportovat do souboru motivu .SMT , který pak lze nahrát do mobilního telefonu.

Více informací

Když vytvoříte projekt motivu, aplikace Samsung Theme Designer také vytvoří složku ve stejném adresáři jako soubor STPROJ s názvem ThemeData. Tento adresář ukládá grafiku PNG pro motiv při importu do projektu.

POZNÁMKA: Soubory STPROJ se ukládají pomocí formátování XML.

Programy, které otevírají STPROJ soubory

Typ souboru 2:iAd Producer Project

Vývojář Apple
Kategorie Komprimované soubory
Formát N/A

.STPROJ druhá možnost

Projekt, který používá iAd Producer, aplikace sloužící k vytváření bohatých interaktivních reklam pro iOS; obsahuje aktiva, kód, bannery, vrstvy, metadata, stránky, styly a uživatelská data.

Více informací

iAd Producer umožňuje vytvářet obsah obsahu pro různé velikosti obrazovky iPhone a iPad. Můžete také přidat text, obrázky, video a audio a aplikovat animace a styly na různé objekty ve vašem obsahu. Produkt iAd Producer byl představen společností Apple v roce 2010.

POZNÁMKA: Rozšíření .IADPROJ je běžněji používáno než rozšíření STPROJ pro ukládání projektů.

Programy, které otevírají STPROJ soubory
Macintosh
Apple iAd Producer

O STPROJ souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .stproj a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru iAd Producer Project, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.