Domů : Přípony souborů : Format .stm

.stm soubor

Typ souboru 1:Exchange Streaming Media File

Vývojář Microsoft
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to soubor STM?

Datový soubor uložený serverem Microsoft Exchange Server ve spojení se soubory .EDB ; používá úložiště informací Exchange, které se skládá z: Priv1.edb Priv1.stm Pub1.edb Pub1.stm STM soubory ukládají streamovaný nativní internetový obsah. Nové zprávy jsou ukládány do souboru STM na poštovním serveru, dokud nejsou přístupné poštovním klientem uživatele. Zprávy jsou přístupné klientem MAPI, jsou převedeny do souboru EDB a převedeny do nativního formátu Exchange.

Programy, které otevírají STM soubory
Windows
Microsoft Exchange Server
Stellar Phoenix Mailbox Exchange Recovery

Typ souboru 2:Scream Tracker 2 Module

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

.STM druhá možnost

Modul sledovače zvuku uložený programem Scream Tracker 2; obsahuje stopy, vzory a vzorky používané pro nástroje, které jsou přehrávány v písních.

Programy, které otevírají STM soubory
Windows
FMJ-Software Awave Studio
Nullsoft Winamp
OpenMPT
Schism Tracker
MikMod
Linux
Schism Tracker
MikMod
Macintosh
Nullsoft Winamp
Schism Tracker
CocoModX
MikMod

Typ souboru 3:The Powder Toy Stamp File

Vývojář hardWIRED
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.STM třetí možnost

Soubor STM obsahuje razítko vytvořené The Powder Toy, bezplatnou hru pro simulaci fyziky simulace 2D fyziky. Ukládá razítko, což je přizpůsobená oblast vybraná a uložená do hry The Powder Toy během hry. Soubory STM jsou považovány za "mini-save", které lze použít k vytvoření větší simulace, uložené ve hře, která je uložena v souboru .CPS .

Více informací

Soubor STM otevřen v hardWIRED Prášková hračka 92.5

Prášková hračka vám umožňuje hrát si s různými látkami, které simulují účinky různých interakce s nemovitostmi. Hra přichází s řadou kapalin, plynů, elektronických součástek a stavebních materiálů, které můžete použít pro stavbu terénů, výbušnin, budov a další. Během hry můžete nastavit specifickou oblast, kterou chcete uložit a načíst v jiném čase. Prvky nebo objekty v zadané oblasti jsou zahrnuty v uložení. Tyto uložené oblasti se nazývají "razítka" a jsou uloženy v souboru STM.

Chcete-li vytvořit soubor STM, zadejte během hry hru "S" a nakreslete oblast, kterou chcete uložit jako razítko. Chcete-li načíst soubor STM, zadejte během hry hru "K" a vyberte razítko, které chcete načíst.

Programy, které otevírají STM soubory

Typ souboru 4:SSI Web Page

Vývojář N/A
Kategorie Webové soubory
Formát N/A

.STM čtvrtá možnost

Webová stránka obsahující stranu serveru obsahuje (SSI); odkazy na serveru, který generuje obsah webové stránky; zpracováván serverem při přístupu, který výstupuje HTML do webového prohlížeče klienta.

Více informací

Webové stránky na straně serveru mohou také použít rozšíření .SHTM nebo .SHTML .

Programy, které otevírají STM soubory
Windows
Adobe Dreamweaver
Run on a Web server
Macintosh
Adobe Dreamweaver
Run on a Web server

O STM souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .stm a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru SSI Web Page, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.