Domů : Přípony souborů : .cps Soubor

.cps Přípona souboru

Typ souboru1The Powder Toy Save File

Vývojář hardWIRED
Kategorie Game Files
Formát Binary

Co je to CPS soubor?

Soubor CPS obsahuje uloženou simulaci vytvořenou The Powder Toy, 2D fyzikální hrou používanou pro simulaci částic, tlaku vzduchu, gravitace a tepla. Ukládá data pro simulaci v komprimovaném formátu a může být distribuována ostatním pro sdílení simulací.

Více informací

Soubor CPS otevřen v hardWIRED Prášková hračka 92.5

Prášková hračka vám umožňuje hrát si s různými látkami, které simulují účinky různých interakce s nemovitostmi. Hra přichází s řadou kapalin, plynů, elektronických součástek a stavebních materiálů, které můžete použít pro stavbu terénů, výbušnin, budov a další. Během hry si můžete vybrat, zda chcete simulaci uložit, která uloží simulaci v daném okamžiku, kterou lze načíst později.

Chcete-li simulaci uložit a vytvořit soubor CPS, klepněte na ikonu souboru a šipky v dolním panelu nástrojů a pojmenujte soubor.  Chcete-li otevřít simulaci uloženou v souboru CPS, klepněte na ikonu souboru a šipky na levé straně panelu nástrojů a vyberte soubor CPS, který chcete otevřít.

Programy, které otevírají CPS soubory

Typ souboru2Corel Photo House File

Vývojář Corel
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát N/A

.CPS číslo volby 2

Soubor rastrového obrázku uložený programem Corel Photo House, starší program pro úpravy obrázků podobný programu Corel Photo Paint; obvykle se používá pro změnu a přidávání efektů na digitální fotografie.

Více informací

POZNÁMKA: Photo House i Photo Paint byly nahrazeny Paint Shop Pro.

Programy, které otevírají CPS soubory
Windows
Corel Photo House

Typ souboru3Captivate Styles File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

.CPS číslo volby 3

Soubor CPS je soubor stylů vytvořený a používaný programem Adobe Captivate, programem pro vytváření obsahu eLearningu. Obsahuje styl pro objekt, který se skládá z vizuálních atributů, jako je písmo nebo barva.

Více informací

Soubory CPS umožňují exportovat a importovat vlastní styly objektů z jednoho projektu Captivate do druhého. Aplikace přichází s předdefinovanými styly, ale mohou být upraveny. Objekty v projektu také automaticky zdědí styly definované v tématu projektu, ale mohou být také upraveny.

Chcete-li exportovat soubor CPS, vyberte příkaz Upravit → Správce stylů objektů ... a klepněte na tlačítko Exportovat. ..

Chcete-li importovat soubor CPS, vyberte příkaz Upravit → Správce stylů objektů ... a klepněte na tlačítko Importovat ....

Programy, které otevírají CPS soubory
Windows
Adobe Captivate
Macintosh
Adobe Captivate

O CPS soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .cps a jak ji otevřít.

Typ souboru Captivate Styles File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře