Domů : Přípony souborů : Format .sti

.sti soubor

Typ souboru 1:StarOffice Presentation Template

Vývojář Oracle
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

Co je to soubor STI?

Šablona prezentace původně vytvořená společností StarOffice, předchůdcem Apache OpenOffice; slouží k vytváření prezentací s podobným designem; často obsahuje předformátovaný záhlaví a zápatí pro titulní snímky a snímky obsahu.

Více informací

Apache OpenOffice nyní používá soubory .OTP OpenDocument pro šablony tabulek. Apache OpenOffice však může stále otevírat starší soubory STI.

POZNÁMKA: Apache OpenOffice byl dříve znám jako OpenOffice.org.

Programy, které otevírají STI soubory
Windows
Apache OpenOffice
LibreOffice
Linux
Apache OpenOffice
LibreOffice
Macintosh
Apache OpenOffice
LibreOffice
Planamesa NeoOffice

Typ souboru 2:SampleTank User Preset Data File

Vývojář IK Multimedia
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

.STI druhá možnost

Přednastavený datový soubor vytvořený aplikací SampleTank, aplikace pro tvorbu ukázek zvuku; obsahuje data programu přístroje pro soubor .STIP ; zahrnuje cesty k odkazovaným audio souborům, jako je .AIF ; vytvořeno pomocí .STH a .STW files; musí zůstat ve stejné složce jako příslušné soubory STH, STW a STIP; není určen k ručnímu otevření.

Více informací

Pro každý vytvořený soubor STIP bude vytvořen soubor STH, STI a STW. Každý ze tří souborů obsahuje data, ze kterých STIP čerpá.

Chcete-li vytvořit soubor STI, upravte zvuk v aplikaci, klepněte na tlačítko ULOŽIT v oblasti Předvolby uživatele, pojmenujte svůj zvuk, klepněte na tlačítko OK, vytvoří se STIP soubor, který také vytvoří soubor STI a bude umístěn ve složce "Parent Sound".

Související STI, STH, STW a STIP soubory budou pojmenovány podle stejného nástroje. Pokud se váš nástroj nazývá „Trubka“, pak se soubor STI zobrazí takto: Trumpet.sti.

Programy, které otevírají STI soubory
Windows
IK Multimedia SampleTank
Macintosh
IK Multimedia SampleTank

O STI souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sti a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru SampleTank User Preset Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.