Domů : Přípony souborů : .spk Soubor

.spk Přípona souboru

Typ souboru1Deer Hunter Map File

Vývojář Atari
Kategorie Game Files
Formát Binary

Co je to SPK soubor?

Herní mapa, kterou používá Deer Hunter, virtuální lovecká hra; zahrnuje terén, rostliny, lovecké lokality a zvířata; může být předem nainstalovaná herní mapa nebo vlastní mapa vytvořená přehrávačem.

Více informací

POZNÁMKA: Atari Deer Hunter již není k dispozici ke stažení.

Programy, které otevírají SPK soubory
Windows
Atari Deer Hunter

Typ souboru2Bright Spark Document

Vývojář New Wave Concepts
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.SPK číslo volby 2

Soubor vytvořený společností Bright Spark, vzdělávací aplikací používanou k výuce elektronických principů; obsahuje jeden nebo více elektronických návrhů, jakož i psaný text, který učí čtenáře o designu; uloží informace potřebné k předložení lekce do softwaru.

Více informací

Uživatelé mohou komunikovat s diagramy v softwaru. Uživatel může například klepnout na přepínač, který spojuje obvod a zapne žárovku. Software animuje nový proudový proud obvodu a zobrazuje nově připojený okruh.

POZNÁMKA: Uživatelé mohou procházet seznamem návrhů v souborech SPK pomocí tlačítek "Přejít na další téma" a "Přejít na předchozí téma" v aplikaci. Některé ukázkové soubory SPK jsou součástí instalace softwaru.

Programy, které otevírají SPK soubory

Typ souboru3Synology Package

Vývojář Synology
Kategorie Různé soubory
Formát Binary

.SPK číslo volby 3

Instalační balíček používaný programem DiskStation Manager (DSM), operační systém vyvinutý společností Synology pro použití s jejich zařízeními NAS; mohou obsahovat programy nebo jiné softwarové komponenty, které rozšiřují základní software DSM; lze nainstalovat pomocí Správce balíčků DSM, který je k dispozici s firmwarem DSM 722 a novějším.

Více informací

Soubory SPK jsou uloženy ve formátu .TAR . Proto je můžete také otevřít pomocí libovolného extraktoru archivu TAR.

Programy, které otevírají SPK soubory
Windows
7-Zip
Linux
GNU Tar

Typ souboru4Artspeak Source File

Vývojář Ron Schnell
Kategorie Datové soubory
Formát Text

.SPK číslo volby 4

Zdrojový soubor napsaný v programu Artspeak, počítačový jazyk používaný k vytvoření grafického výstupu; obsahuje jednoduché textové příkazy, které odkazují na kreslení tvarů, čar, vzorů atd.

Více informací

Artspeak byl původně vyvinut v roce 1970 Jacobem Schwartzem. Jazyk jen běžel na CDC 6600, který byl superpočítač vytvořený Seymour Cray. To bylo užito produkovat grafický design na listu papíru. Jazyk nakonec zmizel, ale v roce 2012 ho přivedl Ron Schnell. Nyní může být použit k vytvoření grafiky .PNG namísto listu papíru.

POZNÁMKA: Soubor SPK lze vytvořit a načíst, aby se zobrazil grafický výstup pomocí webového programu interpretu Artspeak Interpret.

Programy, které otevírají SPK soubory

O SPK soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .spk a jak ji otevřít.

Typ souboru Artspeak Source File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře