Domů : Přípony souborů : .soepsx Soubor

.soepsx Přípona souboru

Typ souboruPlayer Studio Viewer Item File

Vývojář Daybreak Game Company
Kategorie Game Files
Formát N/A

.SOEPSX číslo volby

Soubor SOEPSX je soubor položky vytvořený aplikací Player Studio Viewer (PSV), což je aplikace distribuovaná pomocí her Daybreak Games, jako jsou hry EverQuest, EverQuest II, Landmark a PlanetSide 2. Obsahuje položku, jako jsou přilby, obtisky nebo brnění, mapy textury a soubory geometrie. Soubory SOEPSX jsou uloženy ve formátu Sony Online Entertainment Player Studio (SOEPSX).

Více informací

Přehrávač Studio umožňuje vytvářet a upravovat položky ve hře. Tyto položky mohou být nahrány na prodejní plochu Daybreak Games, kde budou prodávány, pokud máte platný účet Daybreak. Položky lze také vytvořit pouze pro import do hry.

Před odesláním můžete zobrazit a upravovat položky pomocí PSV. Aplikaci PSV lze nalézt v podsložce "PlayerStudio" instalačního adresáře hry. Každá PSV je pro hru jedinečná. PSV se používá k přípravě svazků podání a uložení položky ve formátu SOEPSX. Jakmile jste připraveni odeslat položku na trh, musíte si pořídit snímek obrazovky ve formátu .JPG a pojmenovat snímek, který bude odpovídat podání.

POZNÁMKA: Společnost Daybreak Game Company je americký vývojář her který byl dříve známý jako Sony Online Entertainment.

Programy, které otevírají SOEPSX soubory

O SOEPSX soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .soepsx a jak ji otevřít.

Typ souboru Player Studio Viewer Item File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře