Domů : Přípony souborů : Format .seam

.seam soubor

Typ souboru :Seam Framework Java Servlet File

Vývojář JBoss
Kategorie Webové soubory
Formát N/A

Co je to soubor SEAM?

Soubor používaný Java webovými aplikacemi podporovanými JBoss Seam Framework; ukládá odkaz na servlet backendu, který zpracovává požadavky na webovou aplikaci; slouží k poskytování stránek uživateli prostřednictvím webového prohlížeče; často používán s technologií JavaServer Facelets.

Více informací

Zatímco rozšíření ".seam" je viditelné v adresách URL webového prohlížeče, obecně se netýká skutečného souboru v systému souborů. Místo toho je obvykle zástupným symbolem pro mapování adres URL na servlety typu backend. Soubor web.xml webové aplikace Java obvykle obsahuje toto pravidlo mapování:

< servlet-mapping > < servlet-name > Můj servlet < / servlet-name > < url-pattern > *. šev < / url-pattern > < / servlet-mapping >

Programy, které otevírají SEAM soubory
Windows
Microsoft Internet Explorer
Mozilla Firefox
Linux
Mozilla Firefox
Macintosh
Mozilla Firefox
Apple Safari
iOS
Apple Safari

O SEAM souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .seam a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Seam Framework Java Servlet File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.