Domů : Přípony souborů : .sdz Soubor

.sdz Přípona souboru

Typ souboru1Spring Content Package

Vývojář Spring
Kategorie Game Files
Formát Zip

Co je to SDZ soubor?

Soubor používaný hrami vyvinutými s Springem, herním engineem RTS (real-time strategy); ukládá soubory hry v komprimovaném formátu .ZIP , ale používá příponu ".sdz"; používá se pro mapy, grafiku, počítačové umělé inteligence (AI) skripty ( .LUA files) a další obsah hry.

Více informací

POZNÁMKA: Protože soubory SDZ používají formát Zip, můžete je otevřít pomocí libovolného nástroje pro dekompresi programu Zip.

Programy, které otevírají SDZ soubory
Windows
7-Zip
Linux
Spring

Typ souboru2NCI Compressed Database

Vývojář National Cancer Institute
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.SDZ číslo volby 2

Komprimovaný soubor .SDF (soubor strukturálních dat), který používá kompresi Gzip ( .GZ files) ke snížení velikosti souboru SDF; obsahuje databázi NCI Open Database Compounds, což jsou datové sady molekulární struktury používané ve výzkumu rakoviny.

Více informací

Chcete-li otevřít soubor SDZ, můžete přejmenovat příponu souboru na ".sdf.gz" a otevřít jej pomocí libovolného programu pro dekompresi kompatibilního s Gzip.

POZNÁMKA: Soubory SDZ jsou k dispozici na webu. následující webové stránky NCI: Strukturální soubory ke stažení NCI Open Database Compounds.

Programy, které otevírají SDZ soubory
Windows
7-Zip
ConeXware PowerArchiver
Linux
gzip
Macintosh
The Unarchiver

O SDZ soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sdz a jak ji otevřít.

Typ souboru NCI Compressed Database, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře