Domů : Přípony souborů : Format .sdx

.sdx soubor

Typ souboru 1:Sample MIDI Dump Exchange

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

Co je to soubor SDX?

Data MIDI "dumpingová" ze souboru MIDI ( .MID ) komprimovaného pomocí systému Simmons SDX.

Programy, které otevírají SDX soubory

Typ souboru 2:Kivuto Secure Download Manager File

Vývojář Kivuto Solutions
Kategorie Různé soubory
Formát N/A

.SDX druhá možnost

Soubor SDX je soubor, který používá Kivuto Solutions 'Secure Download Manager (SDM), program, který se používá pro stahování souborů z webových obchodů, jako je DreamSpark a OnTheHub. Ukládá informace potřebné ke stažení zakoupené položky, ale neobsahuje samotnou zakoupenou položku.

Více informací

Soubor SDX se při zakoupení položky stáhne z webového obchodu a kliknutím na něj se stáhne. Když je soubor otevřen, SDM zahájí proces stahování zakoupené položky.

Secure Download Manager integruje s webovými prohlížeči na platformách Mac i Windows. V závislosti na používaném prohlížeči může modul SDM po stažení automaticky otevřít soubor SDX. Proto si možná budete muset pamatovat místo pro stažení souboru SDX a poté jej ručně otevřít, abyste si stáhli svůj nákup.

Programy, které otevírají SDX soubory

O SDX souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sdx a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Kivuto Secure Download Manager File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj. Jsem čtenářem vašeho příspěvku o příponě souboru .sdx. Ačkoli existují tři možné asociace, první typ mi fungoval dokonale. Protože se učím používat Secure Download Manager od společnosti Kivuto Solutions, chtěl jsem se nejprve dozvědět něco o formátu souboru, který používá. Je zajímavé, že soubory SDX ukládají informace, které jsou nutné ke stažení položky. Myslel bych si, že je zde zahrnuta i samotná zakoupená položka. Která přípona souboru se k tomu používá? Zjistit více o tom, jak fungují systémy pro "internetový obchod", je těžký úkol. Číst, jak se při nákupu položky stahují soubory SDX, ale soubory SDM vytvářejí proces stahování, je úžasné. Pokračujte v dobré práci, člověče!