Domů : Přípony souborů : .scskin Soubor

.scskin Přípona souboru

Typ souboruSurvivalcraft Skin File

Vývojář Candy Rufus Games
Kategorie Game Files
Formát Binary

.SCSKIN číslo volby

Soubor SCSKIN je soubor kůže, který používá Survivalcraft, hra o přežití, která obsahuje hry a grafiku podobnou Minecraftu. Obsahuje .PNG skin pro postavy v Survivalcraftu, které zahrnují barvu pleti, rysy obličeje a oblečení. Soubory SCSKIN jsou jednoduše přejmenovány na soubory PNG.

Více informací

Soubory SCSKIN jsou často sdíleny mezi různými uživateli Survivalcraft a upravují znaky ve hře. Soubor můžete umístit do adresáře hry Survivalcraft s ostatními soubory SCSKIN, které jej použijete ve hře. Příponu ".scskin" můžete také přejmenovat na ".png" a zobrazit v editoru obrázků, který podporuje formát PNG.

Soubory SCSKIN se používají pro všechny typy znaků, jako jsou například muži, ženy. , monstra, slendermen, a klauni. Obvykle mají velikost 64 x 64 pixelů.

Programy, které otevírají SCSKIN soubory

O SCSKIN soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .scskin a jak ji otevřít.

Typ souboru Survivalcraft Skin File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře