Domů : Přípony souborů : Format .sam

.sam soubor

Typ souboru 1:LMHOSTS Sample File

Vývojář Microsoft
Kategorie Textové soubory
Formát Text

Co je to soubor SAM?

Ukázka souboru nastavení LMHOSTS používaného systémem Microsoft Windows; obsahuje mapování IP adres k názvům NetBIOS vzdálených serverů, s nimiž bude počítač komunikovat přes TCP / IP;

Více informací

Windows automaticky načte prvních 100 položek LMHOSTS označených "#PRE" při spuštění. Toto číslo lze změnit v systémovém registru, ale může být omezeno výkonem počítače.

Soubor LMHOSTS i ukázkový soubor jsou umístěny v% windir% v systémech Windows 95, 98 a Millenium Edition. Jsou umístěny v% windir% system32driversetc. v systémech Windows NT 4.0 až 7 a Windows Server 2003, 2008 a 2008 R2.

Poznámka: Soubor LMHOSTS není systémem Windows 8 používán.

Programy, které otevírají SAM soubory

Typ souboru 2:MOD Edit Sample File

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

.SAM druhá možnost

Formát zvukového vzorku, který používá program pro úpravu zvuku MOD Edit; obsahuje podepsaná 8bitová surová audio data.

Programy, které otevírají SAM soubory
Windows
FMJ-Software Awave Studio
Adobe Audition
SAM RAW/VOC/WAV utility
Macintosh
CocoModX
Adobe Audition

Typ souboru 3:Samurize Package

Vývojář Samurize
Kategorie Datové soubory
Formát Zip

.SAM třetí možnost

Soubor používaný programem Samurize, program používaný pro přizpůsobení pracovní plochy systému Windows; podobný soubor Windows .GADGET a ukládá obrázky, informace o konfiguraci a skripty; slouží k distribuci balíků Samurize.

Více informací

Soubory SAM jsou .ZIP soubory s příponou ".zip" přejmenované na ".sam". Můžete je nainstalovat poklepáním na ně (za předpokladu, že je nainstalován produkt Samurize).

POZNÁMKA: Samurize podporuje pouze operační systémy Windows 2000, XP a 2003.

Programy, které otevírají SAM soubory
Windows
Samurize

Typ souboru 4:Ami Pro Document

Vývojář Samna
Kategorie Textové soubory
Formát Binary

.SAM čtvrtá možnost

Dokument pro zpracování textu vytvořený Samnou Ami Pro, raným grafickým textovým procesorem pro Windows; byl získán Lotusem v roce 1988 a později konvertován na Lotus Word Pro.

Programy, které otevírají SAM soubory
Windows
Ability Office
Microsoft Word
Corel WordPerfect
IBM Lotus Word Pro
Samna Ami Pro

O SAM souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .sam a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Ami Pro Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj, příteli. Vaše vysvětlení přípony souboru .sam mi zachránilo život. Netušil jsem, že přípona může mít více než jednu možnou asociaci. Je to zajímavé, protože existuje nespočet kombinací pro možné přípony. Typ souboru 5 byla informace, kterou jsem hledal. Protože se učíme více o programovacím jazyce, musel jsem zjistit více vývojářských souborů. Nejlepší na souborech SAM je, že pomáhají definovat vstupy, výstupy nebo určité chování. Naštěstí váš článek obsahoval obrázek, takže čtenář mohl lépe pochopit, co se snažíte popsat. Program SAM studio je jedním z nejlepších nástrojů, které jsem používal. Programování dostalo od doby používání tohoto programu zcela novou tvář. Děkuji za vaši pomoc.