Domů : Přípony souborů : .rgf Soubor

.rgf Přípona souboru

Typ souboruLEGO MINDSTORMS EV3 Robot Graphics File

Vývojář The LEGO Group
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát N/A

.RGF číslo volby

Grafický soubor vytvořený programem LEGO MINDSTORMS EV3, který umožňuje vytvářet a programovat roboty LEGO; obsahuje obraz upravený nástrojem Image Editor v aplikaci LEGO MINDSTORMS EV3; zahrnuje textová pole, tvary, výkresy a další editační nástroje.

Více informací

Chcete-li vytvořit soubor RGF, vyberte Nástroje → Editor obrázků, otevřete obrázek nebo vytvořte obrázek, klepněte na ikonu diskety, pojmenujte obrázek a klepněte na tlačítko OK. Chcete-li zobrazit soubor RGF, přejděte do projektu, klepněte na ikonu klíče a vyberte kartu Obrázky.

Chcete-li soubor RGF exportovat, klepněte na ikonu klíče v levém horním rohu obrazovky Projekt. v aplikaci vyberte soubor RGF pod záložkou "Obrázky", klepněte na položku Exportovat v dolní části okna, pojmenujte soubor, vyberte místo uložení a klepněte na tlačítko Uložit.

Nelze poklepat na ikonu soubor otevřít, musíte jej importovat. Chcete-li importovat soubor RGF, klepněte na ikonu klíče v levém horním rohu obrazovky Projekt v aplikaci, vyberte kartu Obrázky, klepněte na tlačítko Importovat v dolní části okna, přejděte do souboru RGF, vyberte jej a klepněte na tlačítko Otevřít.

Programy, které otevírají RGF soubory
Windows
LEGO MINDSTORMS EV3
Macintosh
LEGO MINDSTORMS EV3

O RGF soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .rgf a jak ji otevřít.

Typ souboru LEGO MINDSTORMS EV3 Robot Graphics File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře