Domů : Přípony souborů : .p2s Soubor

.p2s Přípona souboru

Typ souboruPCSX2 Saved State

Vývojář PCSX2
Kategorie Game Files
Formát Binary

.P2S číslo volby

Soubor vytvořený PCSX2, emulátorem PlayStation 2 (PS2); uloží snímek stavu emulátoru při hraní hry; umožňuje hráčům načíst emulovaný stav a pokračovat ze stavu přesně tak, jak byl uložen.

Více informací

Soubory P2S se standardně ukládají do adresáře STS2, který je často umístěn v domovském adresáři uživatele. Jména souborů se ukládají s kombinací sériového čísla hry a kódu CRC, jakož i čísla slotu. SLUS-12345_ (0D386A2) .00.p2s je příklad název_souboru, kde "SLUS-12345" je sériové číslo, (0D386A2) je kód CRC a "00" číslo slotu.

Předpony sériového kódu (např. "SLUS") označují oblast pro vydání herního disku. Například "SLUS" označuje vydání NTSC-US (USA), "SCUS" označuje vydání NTSC-U / C (USA plus Kanada), "SLES" a "SCES" odkazují na vydání PAL-E (Europe), a "SCPS", "SLPA", "SLPM" a "SLPS" odkazují na vydání NTSC-J (Japonsko).

Formát P2S byl zaveden s verzí PCSX2 0.9.8. Tyto stavy nejsou kompatibilní se staršími verzemi. Navíc starší stavy uložení, které nepoužívají příponu souboru, nejsou kompatibilní s verzí PCSX2 verze 0.9.8.

Programy, které otevírají P2S soubory
Windows
PCSX2
Linux
PCSX2

O P2S soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .p2s a jak ji otevřít.

Typ souboru PCSX2 Saved State, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře