Domů : Přípony souborů : Format .rbs

.rbs soubor

Typ souboru 1:Windows Installer Rollback Script

Vývojář Microsoft
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

Co je to soubor RBS?

Skript vytvořený během instalace softwaru spuštěného Instalační službou systému Windows; obsahuje sadu instrukcí použitých k obnovení stavu předinstalačního systému, pokud instalace není dokončena; Pokud je instalace úspěšná, soubor se automaticky smaže.

Více informací

Skript návratu obnoví soubory uložené v odpovídajícím souboru rollback .RBF . Oba soubory jsou uloženy v jediném archivu s názvem "Config.Msi."

Programy, které otevírají RBS soubory

Typ souboru 2:Rebirth Song File

Vývojář Propellerhead Software
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

.RBS druhá možnost

Zvukový soubor vytvořený softwarovým syntetizátorem Rebirth RB-338; mohou zahrnovat bubnové zvuky a jiné elektronické nástroje, které se nazývají hlasy; hudebníci pro ukládání hudebních skladeb.

Více informací

Propellerhead Software, vývojáři Rebirth RB-338, ukončil produkt 1. září 2005. Software je stále dostupný na webových stránkách muzea Rebirth Museum zdarma. Není však poskytována žádná softwarová podpora.

Programy, které otevírají RBS soubory

Typ souboru 3:MP3 Ringtone File

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát Binary

.RBS třetí možnost

Soubor písně vytvořený ve formátu .MP3 ; obsahuje audio data a je často kódována rychlostí 64 kb / s; běžně používané pro distribuci vyzváněcích tónů mobilních telefonů přes internet; lze přehrávat jako běžný MP3 soubor přejmenováním přípony souboru na ".mp3".

Více informací

POZNÁMKA: Soubory vyzváněcích tónů RBS by neměly být zaměňovány se soubory písní Rebirth. Vyzváněcí tóny RBS jsou zakódovány ve formátu MP3, zatímco písně Znovuzrození jsou zakódovány v proprietárním formátu syntezátoru Propellerhead Software.

Programy, které otevírají RBS soubory
Windows
Microsoft Windows Media Player
VideoLAN VLC media player
Linux
VideoLAN VLC media player
Macintosh
VideoLAN VLC media player
iOS
VideoLAN VLC for iOS

O RBS souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .rbs a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru MP3 Ringtone File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.