Domů : Přípony souborů : Format .rad

.rad soubor

Typ souboru 1:Radar ViewPoint Radar Data

Vývojář N/A
Kategorie Textové soubory
Formát N/A

Co je to soubor RAD?

Formát radarové analýzy dat používaný pro lokalizaci letadel a sledování vzdušného prostoru.

Programy, které otevírají RAD soubory
Windows
Radar ViewPoint

Typ souboru 2:Reality Adlib Tracker Module

Vývojář Reality
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

.RAD druhá možnost

Modul vytvořený aplikací Reality AdLib Tracker, aplikací pro sledování zvuku; obsahuje poznámku a informace o nástroji pro skladbu; pojme až 32 modelů a 31 nástrojů; běžná velikost je 10k nebo méně.

Více informací

POZNÁMKA: Reality AdLib Tracker a Adlib Tracker II jsou pouze DOSové aplikace, ale mohou být použity přes DOSBox, DOS emulátor, na současných počítačích.

Programy, které otevírají RAD soubory

Typ souboru 3:Citrix Rapid Application Delivery File

Vývojář Citrix
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Text

.RAD třetí možnost

Konfigurační soubor používaný virtualizačním softwarem Citrix XenApp (dříve Citrix Presentation Server); uloženy ve formátu prostého textu a obsahují odkaz na hostovaný profil aplikace; používá se pro spouštění streamovaných aplikací, které poskytují software uživatelům na vyžádání.

Více informací

RAD soubory se automaticky otevírají programem Raderun.exe, který je součástí XenApp. Tento program lze také spustit ručně na příkazovém řádku.

Programy, které otevírají RAD soubory

Typ souboru 4:VRAD Lights File

Vývojář Valve
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát XML

.RAD čtvrtá možnost

3D světelný soubor používaný programem VRAD, program příkazového řádku, který přidává světelné vlastnosti do souboru .BSP first-person shooter game map; ukládá vlastnosti osvětlení pro materiály, které definují vzhled povrchu 3D objektů.

Více informací

Soubory RAD jsou zadány ve formátu XML. Mohou obsahovat nastavení pro normální barvu a intenzitu LDR a HDR (vysoký dynamický rozsah).

Chcete-li kompilovat vlastnosti osvětlení do existujícího souboru map BSP, použijte následující příkaz: vrad -lights bspmapname.rad

Programy, které otevírají RAD soubory

Typ souboru 5:Radiance Scene File

Vývojář Radiance
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Text

.RAD pátá možnost

Soubor scény používaný aplikací Radiance, aplikace pro sledování volného paprsku; ukládá objekty, materiály a světelné vlastnosti; slouží jako vstup pro generování oktree ( .OCT ) souboru, takže scénu lze vykreslit.

Více informací

Soubory RAD jsou ukládány v textovém formátu, takže je lze snadno upravit pomocí textového editoru, než budou převedeny na vykreslování.

Programy, které otevírají RAD soubory
Linux
Radiance
Macintosh
Apple Preview

O RAD souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .rad a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Radiance Scene File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.