Domů : Přípony souborů : Format .qtpxcomposition

.qtpxcomposition soubor

Typ souboru :QuickTime Composition File

Vývojář Apple
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to soubor QTPXCOMPOSITION?

Soubor QTPXCOMPOSITION je archiv vytvořený programem QuickTime, programem přehrávání videa, který je dodáván s makry. Obsahuje soubory, které tvoří neuložený záznam vytvořený v QuickTime, který může obsahovat .MOV soubory pro video nahrávky nebo .M4A soubory pro zvukové nahrávky.

Více informací

Soubor QTPXCOMPOSITION se používá pouze pro neuložené kompozice vytvořené v QuickTime. Když provádíte nahrávání, ať už je to video nebo jen zvuk, informace se automaticky uloží do souboru QuickTime v souboru QTPXCOMPOSITION. Soubor má být dočasný, dokud neuložíte záznam ve specifickém formátu.

Pokud ztratíte záznam, který ještě nebyl uložen, můžete soubor QTPXCOMPOSITION použít k načtení ztraceného záznamu od místa, kde byl naposledy uložen. To se ukazuje jako obzvláště užitečné v případech, kdy před uložením záznamu dojde ke zhroucení aplikace QuickTime.

Soubory QTPXCOMPOSITION jsou umístěny v následujícím umístění: /Uživatelé / [uživatelské jméno]/Library/Containers/com.apple.QuickTimePlayerX/Data/Library/Autosave Information /

Společné QTPXCOMPOSITION názvy souborů

Neuložený přehrávač QuickTime Document.qtpxcomposition - Výchozí název určený souborům QTPXCOMPOSITION, které ještě nebyly pojmenovány. Toto je typický název, který viděli uživatelé hledající ztracenou nahrávku.

Programy, které otevírají QTPXCOMPOSITION soubory

O QTPXCOMPOSITION souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .qtpxcomposition a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru QuickTime Composition File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.