Domů : Přípony souborů : Format .qiz

.qiz soubor

Typ souboru :Exam Builder Quiz

Vývojář MacKichan Software
Kategorie Různé soubory
Formát N/A

Co je to soubor QIZ?

Soubor QIZ obsahuje kvíz vytvořený vědeckým zápisníkem nebo vědeckým WorkPlace, což jsou matematické a vědecké textové procesory. Ukládá vzorce a podmínky, na které se odkazuje, pokaždé, když je soubor QIZ otevřen, aby se uživateli vygenerovaly různé otázky kvízu.

Více informací

Soubory QIZ jsou generovány z .TEX dokumentů pomocí nástroje Exam Builder, který nabízí Scientific Notebook a Scientific WorkPlace. Nástroj Test Builder umožňuje matematikům a vědeckým instruktorům navrhovat různé typy kvízů, které mohou studenti přijímat a třídit online.

Pokaždé, když student otevře soubor QIZ ve vědeckém zápisníku nebo v WorkPlace, jsou otázky přeuspořádány , což znamená, že pokaždé, když student otevře soubor QIZ, aby se kvíz, se setká s různými otázkami. To umožňuje instruktorům vytvářet testy, které jsou náročnější a dynamičtější než statický test, který při každém otevření zobrazuje stejné otázky a odpovědi.

Programy, které otevírají QIZ soubory

O QIZ souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .qiz a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Exam Builder Quiz, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.