Domů : Přípony souborů : Format .8li

.8li soubor

Typ souboru :Photoshop Scripting Plug-in

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Plugin Files
Formát N/A

Co je to soubor 8LI?

Soubor pluginu aplikace Photoshop, který do aplikace Photoshop přidává další funkce automatizace; může přidat obecnou podporu skriptování (tj. ScriptListener.8li a ScriptingSupport.8li) nebo může přidat konkrétní automatickou akci, například vytvoření listu webového kontaktu (WebContactSheet.8li).

Více informací
___ names_name69 ___ Soubory pluginů ______ categories_text69 ___

Soubory pluginů poskytují existujícím programům další funkce a funkce. Běžně se používají v aplikacích pro úpravu obrázků, videa a zvuku, stejně jako pro webové prohlížeče. Pluginy jsou také označovány jako doplňky a rozšíření.

______ names_name58 ___ Herní soubory ______ categories_text58 ___

Kategorie herních souborů obsahuje uložené soubory videoher a soubory odkazované videohrami. Zahrnuje také hry ROM, což jsou softwarové kopie her vyvinutých pro jiné systémy, například Super Nintendo a Nintendo 64. Tyto soubory lze přehrávat pomocí emulátoru softwaru.

______ names_name75 ___ Spustitelné soubory ______ categories_text75 ___

Spustitelné soubory obsahují kód, který je spuštěn při otevření souboru. Programy Windows, aplikace Mac OS X, skripty a makra jsou všechny považovány za spustitelné soubory. Vzhledem k tomu, že tyto typy souborů spouští při otevření kód, neznámé spustitelné soubory, například ty, které byly přijaty jako přílohy e-mailu, by neměly být otevřeny.

______ names_name78 ___ Vektorové soubory obrázků ______ categories_text78 ___

Vektorová grafika se skládá spíše z cest než z jednotlivých pixelů. Tyto cesty lze použít k reprezentaci čar a tvarů v obraze. Většina formátů vektorových obrázků může také zahrnovat barvy, přechody a efekty obrazu. Protože vektorová grafika ukládá obrazová data jako cesty, lze je zvětšovat bez ztráty kvality, což z nich činí dobrou volbu pro loga a další typy výkresů.

______ extension_description31672 ___

Soubor pluginu aplikace Photoshop, který do aplikace Photoshop přidává další funkce automatizace; může přidat obecnou podporu skriptování (tj. ScriptListener.8li a ScriptingSupport.8li) nebo může přidat konkrétní automatickou akci, například vytvoření listu webového kontaktu (WebContactSheet.8li).

______ rozšíření_text31672 ___

Zásuvné moduly 8LI by měly být umístěny do složky Adobe Photoshop / Plug-ins / Adobe Photoshop Only / Automate, aby byly programem rozpoznány. K nim lze přistupovat v aplikaci Photoshop výběrem "Soubor → Automatizovat ..." a výběrem příslušné akce.

______ extension_common31672 ___ _______zobrazení_produktu produktu15742 ___ ______ product_text15742 ___ _______zobrazení_produktu_18842 ___ ______ product_text18842 ___ _______zobrazení_produktu produktu15842 ___ ______ product_text15842 ___ _______zobrazení_produktu18542 ___ ______ product_text18542 ___ _______zobrazení_produktu16742 ___ ______ product_text16742 ___ _______zobrazení_produktu16542 ___ ______ product_text16542 ___ _______zobrazení_produktu16942 ___ ______ product_text16942 ___ _______zobrazení_produktu16842 ___ ______ product_text16842 ___ _______zobrazení_produktu17942 ___ ______ product_text17942 ___ _______zobrazení_produktu produktu17842 ___ ______ product_text17842 ___ ______ product_main_features15216 ___
 • Flexibilní a přizpůsobitelné pracovní prostředí
 • Nedestruktivní úpravy založené na vrstvách
 • Profesionální korekce barev a ovládání tónů
 • Pokročilé nástroje pro video, 3D model a nástroje pro úpravu pohybu
 • Automatizuje výrobu prostřednictvím skriptů založených na událostech nebo dávkových skriptů
 • Režim symetrie pro použití dokonale symetrických tahů štětce
 • Živé náhledy režimu prolnutí
 • Rychlejší a efektivnější nabídka Export jako
 • Podporuje bezplatné a komerční pluginy
______ product_text15216 ___

Snímek obrazovky aplikace Adobe Photoshop CC 2019

Hlavní funkce

Adobe Photoshop je standardní program pro úpravu obrázků, který slouží k úpravě grafiky a digitálních fotografií. Jedná se především o rastrový grafický editor založený na pixelech, ale také podporuje základní vektorové úpravy. Program obsahuje standardní nástroje pro kreslení a výběr a má několik jedinečných funkcí, díky nimž je mimo jiné editory obrázků.

Photoshop může importovat a exportovat širokou škálu formátů obrázků, ale ukládá obrázky do dokumentu Photoshopu ( %li_nk% ) ve výchozím nastavení. Formát PSD podporuje vrstvy, které jsou izolovanými seskupeními grafiky, které lze upravovat nezávisle. Vrstvy mohou být viditelné nebo skryté a mohou mít také vlastní nastavení krytí. Můžete také vytvořit vrstvy úprav, které aplikují nedestruktivní úpravy na jednu nebo více vrstev najednou.

Pokud právě používáte aplikaci Photoshop, aplikace může vypadat skličující svým velkým množstvím nástrojů, ale doma. obrazovka umožňuje rychlý a snadný přístup k výukovým programům a šablonám, které vám pomohou začít. Když se seznámíte s uživatelským rozhraním a upravíte jej podle svého pracovního stylu, aplikace Photoshop uloží vaše předvolby tak, aby zůstaly zachovány.

Některé z pokročilejších a jedinečných funkcí aplikace Photoshop zahrnují nástroj Patch, který automaticky odstraní Skvrny a nástroj Content-Aware, který odstraňuje nežádoucí objekty a odpovídá pozadí s okolím. Chcete-li upravit barvy obrázku, můžete použít ovládací prvky Úrovně, Křivky nebo Vyvážení barev k jejich manuálnímu nastavení. Chcete-li rychlejší způsob provádění korekce barev, funkce Automatické barvy a Automatické úrovně automaticky zvětší snímky jediným kliknutím. Zatímco aplikace Photoshop obsahuje mnoho výkonných vestavěných funkcí, můžete do programu přidat ještě více možností instalací zásuvných modulů.

Photoshop je vybraný editor obrázků mezi profesionály, včetně fotografů, grafiků a webových stránek. vývojáři. Díky intuitivnímu rozhraní a širokému spektru funkcí je Adobe Photoshop nejlepším dostupným programem pro úpravu obrázků.

Aktualizováno: 18. prosince 2018

_______zobrazení_produktu17742 ___ ______ product_text17742 ___ _______závazky_produktu18742 ___ ______ product_text18742 ___ _______zobrazení_produktu_151542 ___
 • Prohlížeč HTML výsledků transformace XSLT
 • Nekonečné operace zpětných a opakovaných úprav
 • Přírůstkové vyhledávání ve stromovém a textovém zobrazení
 • Konfigurovatelné barvy a písma
______ product_text15542 ___

Poznámkový blok Microsoft XML je open source aplikace, která umožňuje uživatelům procházet a upravovat dokumenty XML. Je k dispozici pouze ke stažení pro systém Windows.

Program Poznámkový blok XML obsahuje jednoduché rozhraní spolu s řadou užitečných funkcí. Program poskytuje stromové zobrazení, které rozděluje dokument XML na třídy, značky a hodnoty klíčů. Dodává se také s prohlížečem HTML pro zobrazení výsledků transformace XSLT. Mezi další funkce patří podpora přetahování, konfigurovatelná písma a barvy, validace schémat XML a nekonečné operace úprav zpět a opakování.

Program Poznámkový blok XML používají programátoři pro začátečníky a experty XML. Poskytuje pokročilé funkce s jednoduchým rozhraním, které nezvládne začátečníky. Tam jsou XML editory, které poskytují více funkcí, jako jsou Liquid XML Studio, Stylus Studio a EditiX XML Editor, ale Microsoft XML Poznámkový blok je stále velmi schopný program pro procházení a editaci XML dokumentů.

Aktualizováno: 31. srpna 2015

_______zobrazení_produktu produktu17542 ___
 • Otevře soubory Cal3D
 • Poskytuje jednoduché rozhraní
 • Zobrazení 3D znaků z různých pohledů
______ product_text17542 ___

Cal3DViewer je open source aplikace sloužící k načítání a vizualizaci souborů Cal3D. Cal3D je 3D knihovna pro animaci postav napsaná v C ++, která byla původně vyvinuta jako 3D klient pro Worldforge, ale nakonec se stala samostatným programem.

Program umožňuje otevírat soubory Cal3D, které zahrnují CFG, CMF, XRF , XMF, CRF, CAF, XSF, CSF a XAF. Aplikace obsahuje jednoduché rozhraní s panelem základních ovládacích prvků. 3D znaky můžete zobrazit v režimu solid, s texturovanými čarami, bílými čarami, bílými body s kostmi, bílými body a různými úhly. Aplikace také umožňuje zobrazit více informací o modelu a přehrát animaci.

Cal3DViewer je lehká aplikace, která poskytuje přímý zážitek pro prohlížení souborů Cal3D. Nepřichází s množstvím schopností, ale dělá to, co slibuje, což je zobrazení souborů Cal3D.

Aktualizováno: 18. dubna 2016

___
Programy, které otevírají 8LI soubory
Windows
Adobe Photoshop
Macintosh
Adobe Photoshop

O 8LI souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .8li a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Photoshop Scripting Plug-in, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.