Domů : Přípony souborů : Format .qdf

.qdf soubor

Typ souboru 1:Quicken Data File

Vývojář Intuit
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to soubor QDF?

Formát finančních dat, který používá software Quicken pro osobní finance pro Windows; ukládá účty, transakce, portfolia a informace o rovnováze.

Více informací

Soubor QDF je primární soubor dat uložený programem Quicken. Jiné související ".q **" soubory mohou být znovu vytvořeny Quicken, pokud je QDF platný.

Programy, které otevírají QDF soubory
Windows
Intuit Quicken for Windows
Macintosh
Intuit Quicken for Mac

Typ souboru 2:Quadro Design File

Vývojář Quadro
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

.QDF druhá možnost

Soubor QDF obsahuje design, který používá Quadro, program, který umožňuje uživatelům navrhovat a vytvářet sady her, motokáry a další. Ukládá design, který zahrnuje komponenty, jako jsou trubky, panely a konektory, které tvoří strukturu. Soubory QDF se používají k vytvoření velkého množství objektů, jako jsou například hry, bazény, motokáry a lokomotivy.

Více informací

Soubor QDF otevřený v Quadro

Chcete-li otevřít soubor QDF v Quadru, jednoduše vyberte Soubor → Otevřít .... Chcete-li uložit soubor Soubor QDF v Quadro, vyberte Soubor → Uložit nebo Uložit jako ....

Soubor QDF se používá k uložení modelu vytvořeného uživatelem v aplikaci Quadro, který lze zavřít a znovu otevřít pro další úpravy. Po dokončení návrhu uživatel vytiskne návrh a sestaví jej s potřebnými komponenty Quadro.

POZNÁMKA: Soubory QDF můžete vytvářet od nuly nebo upravovat jednu ze šablon QDF, které jsou k dispozici ke stažení z databáze modelu. webové stránky Quadro.

Programy, které otevírají QDF soubory
Windows
Quadro

Typ souboru 3:Label Matrix Label Design

Vývojář TEKLYNX
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát N/A

.QDF třetí možnost

Štítek navržený s Label Matrix, program pro navrhování štítků s čárovým kódem, shody a RFID; mohou zahrnovat text, obrázky, tvary a čárové kódy; lze vytvořit od nuly nebo ze šablony návrhu štítku.

Programy, které otevírají QDF soubory
Windows
TEKLYNX Label Matrix

Typ souboru 4:Snapform File

Vývojář Ringler Informatik
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.QDF čtvrtá možnost

Dokument nebo elektronický formulář vytvořený pomocí aplikace Snapform Designer; ukládá data ve vektorovém formátu, který lze zvětšovat a tisknout bez ztráty kvality; mohou také obsahovat pole formuláře, která může uživatel vyplnit; podobný formátu .PDF , ale používá vlastní formátování Ringler Snapform.

Více informací

Snapform je k dispozici pro platformy Windows, Macintosh a Linux.

Programy, které otevírají QDF soubory
Windows
Ringler Informatik Snapform Designer
Ringler Informatik Snapform Viewer
Linux
Ringler Informatik Snapform Designer
Ringler Informatik Snapform Viewer
Macintosh
Ringler Informatik Snapform Designer
Ringler Informatik Snapform Viewer

O QDF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .qdf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Snapform File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Už nějakou dobu chci používat Intuit Quicken pro své osobní finance. Před několika dny jsem si ho stáhl a bez problémů nainstaloval do svého počítače. Přesto mě zaujaly soubory .qdf, které jsem ukládal, a chtěl jsem vědět, zda je mohu používat i v jiných tabulkových programech, například v Excelu. Váš příspěvek o tomto rozšíření byl opravdu dobrý! Nevěděl jsem, že se vytvářejí i další soubory, například .q**, které se odkazují na hlavní .qdf. Jaké je tedy využití těchto souborů? Jsem si jist, že používáním Quickenu si mnoho lidí jako já zlepší své finance. Toto je skvělý článek, který vám pomůže pochopit více o možnostech tohoto softwaru a jeho využití. Děkuji!