Domů : Přípony souborů : Format .qc

.qc soubor

Typ souboru 1:Half-Life Model Compiler Script

Vývojář Valve
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Text

Co je to soubor QC?

Skript používaný pro kompilaci herních modelů založených na .SMD (Studiomdl Data) do souborů typu Half-Life .MDL ; obsahuje příkazy pro zadání názvu modelu, souboru modelu SMD, umístění materiálů a dalších vlastností; kompiluje do souboru MDL pomocí nástroje Studiomdl, příkazového řádku Valve.

Více informací

Zkratka "QC" znamená "QuakeC", což je skriptovací jazyk Quake používaný jako základ pro skripty Valve QC.

POZNÁMKA: QC soubory jsou ve skutečnosti používány ve zdrojové hře Valve's Source motor, takže nejsou omezeny na modely Half-Life.

Programy, které otevírají QC soubory
Windows
Microsoft Notepad
GUI StudioMDL
Valve Half-Life

Typ souboru 2:QuakeC Source Code File

Vývojář id Software
Kategorie Game Files
Formát Text

.QC druhá možnost

Soubor napsaný v QuakeC programovacím jazyce, který byl původně použit pro střílečku v první osobě Quake; obsahuje syntaxi podobnou programovacímu jazyku C; slouží k psaní umělé inteligence a dalších komponent.

Více informací

Soubory QC mohou být kompilovány pomocí QCC, QuakeC kompilátoru, který byl veřejnosti poskytnut někdy po vydání Quake. Následně byly postaveny další kompilátory, které vylepšily schopnosti QuakeC zahrnout další jazykové konstrukce.

Programy, které otevírají QC soubory
Windows
Microsoft Notepad

O QC souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .qc a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru QuakeC Source Code File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.