Domů : Přípony souborů : Format .pvc

.pvc soubor

Typ souboru 1:Panasonic VM1 Voice File

Vývojář Panasonic
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

Co je to soubor PVC?

Proprietární formát záznamu zvuku používaný softwarem Panasonic Voice Editing Software (pro IC rekordér Panasonic RR-US361 / 360); mohou být uloženy do počítače pomocí funkce "Převést do formátu přenosu pošty" v softwaru pro úpravu hlasu Panasonic; také známý jako soubor VM1.

Více informací

Vzhledem k tomu, že formát VM1 lze přehrávat pouze pomocí softwaru Panasonic, měl by být Mini Panasonic (VS2_VM1_Player.exe) součástí všech souborů VM1 odeslaných jinému uživateli.

Programy, které otevírají PVC soubory
Windows
Panasonic Voice Editing Software (included with IC recorders)
Panasonic Mini Player (VS2_VM1_Player.exe)

Typ souboru 2:Parallels Desktop Copied Configuration File

Vývojář Parallels
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

.PVC druhá možnost

Soubor vytvořený programem Parallels Desktop, nástrojem virtualizace používaným ke spuštění systému Windows nebo Linuxu na systémech Mac se systémem Intel; obsahuje kopii souboru .PVS ; uloženy ve složce Snapshots, kde je umístěn soubor PVS.

Více informací

Soubory PVC jsou součástí snímku virtuálního počítače. Zachycují přesný stav konfiguračního souboru virtuálního stroje, takže jej lze později znovu načíst.

Programy, které otevírají PVC soubory
Macintosh
Parallels Desktop for Mac

O PVC souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pvc a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Parallels Desktop Copied Configuration File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.