Domů : Přípony souborů : .pts Soubor

.pts Přípona souboru

Typ souboru1Pro Tools Session

Vývojář Avid Technology
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

Co je to PTS soubor?

Zvukový projekt vytvořený pomocí softwaru Digital Tools Workstation (DAW) Pro Tools; může obsahovat více zvukových a MIDI stop, nastavení mixéru, zvukových efektů a odkazů na zvukové soubory; neobsahuje aktuální audio data.

Více informací

POZNÁMKA: PTS soubory byly používány Pro Tools 6.9 a dřívějšími. Nástroje Pro 7 a novější ukládají relace s příponou .PTF .

Programy, které otevírají PTS soubory
Windows
Avid Pro Tools
Macintosh
Avid Pro Tools

Typ souboru2PTGui Project File

Vývojář New House Internet Services
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát N/A

.PTS číslo volby 2

Soubor vytvořený aplikací PTGui, panoramatickou aplikací pro sešívání fotografií; obsahuje panoramatickou šablonu nebo projekt, který obsahuje importované obrázky a nastavení panoramatu, jako jsou přímočaré, válcové, mercatorové a fullframe rozvržení.

Více informací

Chcete-li vytvořit soubor PTS, vyberte Soubor → Uložit projekt nebo Uložit projekt jako ... nebo Uložit jako šablonu ..., pojmenujte soubor, vyberte místo uložení a klepněte na tlačítko Uložit.

Programy, které otevírají PTS soubory

O PTS soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pts a jak ji otevřít.

Typ souboru PTGui Project File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře