Domů : Přípony souborů : .pck Soubor

.pck Přípona souboru

Typ souboru1System Center Configuration Manager Package File

Vývojář Microsoft
Kategorie Systémové soubory
Formát Binary

Co je to PCK soubor?

Soubor používaný nástrojem System Center Configuration Manager (SCCM), což je aplikace sloužící ke správě velkých skupin počítačových systémů Windows; obsahuje aktualizační balíček, který může ukládat systémové a aplikační soubory; slouží k aktualizaci klientských systémů.

Více informací

Chcete-li distribuovat soubory PCK, software SCCM nejprve vytvoří komprimovaný soubor PCK se zdrojovými soubory pro aktualizaci a poté jej odešle do počítače distribučního místa (DP). DP umožňuje registrovaným klientským počítačům stahovat dostupné balíčky za účelem aktualizace jejich softwaru.

POZNÁMKA: SCCM byl dříve nazýván Systems Management Server (SMS) ve verzích 2003 a dřívějších verzích.

Programy, které otevírají PCK soubory

Typ souboru2Perfect World Data File

Vývojář Perfect World
Kategorie Game Files
Formát Binary

.PCK číslo volby 2

Herní datový soubor používaný společností Perfect World, volně masivní multiplayerová online hra (MMORPG); mohou obsahovat různá herní data, včetně světových informací a avatarů, položek a modelů budov; pro instalaci a aktualizaci her.

Programy, které otevírají PCK soubory

Typ souboru3Oracle Package Specification and Body File

Vývojář Oracle
Kategorie Datové soubory
Formát Text

.PCK číslo volby 3

Soubor PCK je balíček vytvořený s databázovým softwarem Oracle PL / SQL, zejména vývojářem Allround Automations PL / SQL Developer. Obsahuje specifikaci balíčku a balíček v jazyce PL / SQL. Soubory PCK slouží k definování uložených veřejných procedur, funkcí, typů atd., Ke kterým mají přístup jiné aplikace, aby se zabránilo neúmyslnému změnám dat balíku.

Více informací

Soubory PCK můžete otevřít a upravovat pomocí PL / SQL Developer, který je vyvinut společností Allround Automations. PCK můžete také prohlížet a upravovat pomocí textového editoru, protože je uložen ve formátu prostého textu.

Soubor PCK umožňuje zkombinovat specifikace pro balíček PL / SQL a tělo balíčku do jednoho souboru. Obvykle jsou specifikace a tělo uloženy v samostatných souborech. Specifikace balíčku, která deklaruje proměnné, výjimky, typy, konstanty, kurzory a podprogramy veřejně dostupné z jiných aplikací, je obvykle uložena v souboru .PKS . Tělo balíčku, které se skládá z kódu, který implementuje procedury, funkce a kurzory uvedené ve specifikaci balíčku, je běžně uloženo v souboru .PKB .

POZNÁMKA: PL / SQL je procedurální jazyk rozšíření na strukturovaný dotazovací jazyk (SQL). Je k dispozici v databázi Oracle (od verze 6), v databázi IBM DB2 (od verze 9.7) a v databázi TimesTen v paměti (od verze 11.2.1).

Programy, které otevírají PCK soubory

O PCK soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pck a jak ji otevřít.

Typ souboru Oracle Package Specification and Body File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře