Domů : Přípony souborů : Format .psc

.psc soubor

Typ souboru :Papyrus Script

Vývojář Bethesda Softworks
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Text

Co je to soubor PSC?

Soubor zdrojového kódu napsaný v jazyce Papyrus; slouží k vytvoření pluginu pro The Elder Scrolls V: Skyrim; obsahuje funkce, které definují události, ke kterým dochází ve hře, například zprávu nebo chování znaku.

Více informací

Jakmile vytvoříte soubor PSC, umístěte jej do umístění Data / Scripts / Source v instalačním adresáři Skyrim. Poté můžete skript zkompilovat a vytvořit plugin načtením příslušného souboru .ESM v sadě Creation Kit.

Programy, které otevírají PSC soubory

O PSC souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .psc a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Papyrus Script, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den. Jak se máte? Děkuji za příspěvek o příponě souboru .psc. Poté, co jsem hře The Elder Scrolls V: Skyrim věnoval tisíce hodin, jsem se chtěl dozvědět, jak to funguje. Jelikož chodím i na kurz programování, byla to skvělá volba. Jednou z největších otázek, které mě napadaly, bylo, jak se definují zprávy nebo chování postavy. To byl přesný popis toho, co dělají soubory PSC. Měl jsem představu, že herní studia mezi sebou sdílejí některé soubory. Je zajímavé číst, že je vyvinula Bethesda. Vaše vysvětlení, kam je v adresáři umístit, je velkým plusem. Po vytvoření jsem nevěděl, kam je mám umístit. Bylo zásadní si to celé přečíst. Díky, kamaráde.