Domů : Přípony souborů : Format .psa

.psa soubor

Typ souboru 1:Unreal Engine Skeletal Animation File

Vývojář Epic Games
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor PSA?

Soubor, který používá Unreal Engine, 3D herní engine používaný k vývoji stříleček v první osobě, jako je Unreal Tournament; obsahuje nastavení animace 3D modelu pro soubor .PSK ; používá Unreal Engine k animaci importovaných 3D modelů.

Programy, které otevírají PSA soubory

Typ souboru 2:Photoshop Album Catalog File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.PSA druhá možnost

Katalog digitálních fotografií vytvořených v aplikaci Photoshop Album nebo Photoshop Elements; organizuje obrázky do různých sbírek, které mohou zahrnovat více alb; formátován jako databáze Microsoft Jet Engine.

Více informací

Photoshop Album ukládá soubory PSA do "C: Dokumenty a nastavení Všichni uživatelé Data aplikace Adobe Photoshop Albums Katalogy."

Organizátor aplikace Photoshop Elements 3.0 ukládá soubory PSA do "C: Dokumenty a nastavení Všichni uživatelé Data aplikace Adobe Katalogy."

POZNÁMKA: Soubory PSA byly používány prostřednictvím aplikace Photoshop Elements 5.0. Mohou být převedeny na novější formát souboru ve verzích 6.0 a 7.0.

Programy, které otevírají PSA soubory

Typ souboru 3:Plesk Backup File

Vývojář Parallels
Kategorie Záložní soubory
Formát Zip

.PSA třetí možnost

Soubor vytvořený Plesk Panel, interaktivní ovládací panel, který pomáhá automatizovat hosting webového serveru; obsahuje archivované soubory serveru v .ZIP komprimovaném formátu; lze obnovit pomocí Správce zálohování v panelu Plesk.

Programy, které otevírají PSA soubory
Windows
Parallels Plesk Panel
Linux
Parallels Plesk Panel

O PSA souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .psa a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Plesk Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.