Domů : Přípony souborů : Format .prv

.prv soubor

Typ souboru 1:Vue Preview File

Vývojář E-on Software
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor PRV?

Náhled obrázku vytvořený programem E-on Vue, program používaný pro 3D modelování prostředí; obsahuje náhledový obrázek 3D scény, která má obvykle nižší rozlišení než konečná vykreslená scéna; slouží k ukládání náhledů scén před finální produkcí.

Programy, které otevírají PRV soubory
Windows
E-on Vue
Macintosh
E-on Vue

Typ souboru 2:SoftMaker Presentations Template

Vývojář SoftMaker Software
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.PRV druhá možnost

Šablona prezentace vytvořená prezentacemi, program pro tvorbu prezentací obsažený v sadě SoftMaker Office; lze použít jako šablonu pro vytváření prezentací prezentací (soubory .PRD ); podobný soubor Microsoft PowerPoint .POTX a lze jej uložit do formátu POTX v prezentacích.

Programy, které otevírají PRV soubory
Windows
Ability Office

Typ souboru 3:Free Folder Hider Backup File

Vývojář AutoBAUP
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

.PRV třetí možnost

Záložní soubor vytvořený programem Free Folder Hider, program používaný pro skrytí složek systému Windows; obsahuje údaje o složkách, které uživatel zvolil pro skrytí, jakož i informace o ochraně heslem; slouží k obnovení skrytých složek v případě, že jsou nějakým způsobem ztraceny.

Více informací

Zablokovač volné složky je užitečný pro ochranu citlivých osobních informací v počítačích, které sdílejí více uživatelů.

Programy, které otevírají PRV soubory

O PRV souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .prv a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Free Folder Hider Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.