Domů : Přípony souborů : Format .pptm

.pptm soubor

Typ souboru :PowerPoint Open XML Macro-Enabled Presentation

Vývojář Microsoft
Kategorie Datové soubory
Formát Zip

Co je to soubor PPTM?

Prezentace s podporou maker vytvořená programem Microsoft PowerPoint, program používaný k vytváření prezentací a prezentací; obsahuje kolekci snímků, včetně jejich textu, rozvržení, obrázků a vložených maker; běžně používané k ukládání obchodních, marketingových a akademických prezentačních materiálů.

Více informací

Na rozdíl od souborů .PPTX mohou soubory PPTM provádět vložená makra. I když soubor PPTX obsahuje makra, aplikace PowerPoint nepovolí uživatelům jejich spuštění. Nejprve musí být uloženy jako soubor PPTM a makra mohou být provedena.

Soubory PPTM jsou založeny na formátu dokumentu Open XML, který byl zaveden v aplikaci Microsoft Office 2007. Mohou být otevřeny v aplikaci PowerPoint 2007 nebo novější, nebo předchozí verze aplikace PowerPoint s nainstalovanou komponentou Open XML.

Programy, které otevírají PPTM soubory
Windows
Corel Presentations
Ability Office
Microsoft PowerPoint 2016
IMSI TurboPDF
Microsoft PowerPoint
Android
MobiSystems OfficeSuite Pro
Macintosh
Microsoft PowerPoint for Mac
Microsoft Office Open XML File Format Converter
iOS
MobiSystems OfficeSuite Pro

O PPTM souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .pptm a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru PowerPoint Open XML Macro-Enabled Presentation, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj, tady. Netušil jsem, že v aplikaci PowerPoint lze vytvářet prezentace s podporou maker. Tato informace byla uvnitř vašeho článku o příponě souboru .pptm. Už jsem očekával, že budou obsahovat snímky s příslušným textem nebo obrázky. To, že je používají firmy nebo marketingové prezentace, dává velký smysl kvůli vloženým makrům. Co by program ukázal, kdyby soubor PPTX obsahoval makra, ale nebyl nejprve uložen jako soubory PPTM? Je to zvláštní postup, který je třeba dodržet, aby fungovaly. Vzhledem k tomu, že s programem pracují miliony uživatelů, očekával bych, že hlavní rozšíření je bude mít povolené. Je šílené, jak teď lidi napadlo distribuovat malware jejich prostřednictvím. Díky za informace a varování!