Domů : Přípony souborů : Format .ppp

.ppp soubor

Typ souboru 1:Serif PagePlus Document

Vývojář Serif
Kategorie Soubory rozvržení stránky
Formát N/A

Co je to soubor PPP?

Projekt vytvořený pomocí programu Serif Page Plus, britského programu pro publikování desktopů pro Windows; mohou obsahovat text, obrázky, grafy, tabulky a více stránek.

Více informací

Projekty aplikace Plus mohou být uloženy jako tisknutelné dokumenty, letáky a knihy, stejně jako soubory .PDF , e-mailové zprávy a webové stránky.

Programy, které otevírají PPP soubory

Typ souboru 2:CyberLink PowerProducer Project

Vývojář CyberLink
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.PPP druhá možnost

Soubor projektu vytvořený programem PowerProducer, program pro tvorbu disků CD a DVD; obsahuje strukturu cílového disku, data scény, informace o sekvencování filmů a grafiku pozadí; také obsahuje odkazy na video, audio a obrazové soubory; ukládá požadované informace k vypálení disku.

Více informací

PPP projekty jsou běžně ukládány osobními uživateli pro vytváření domácích filmů a jejich sdílení s ostatními.

Programy, které otevírají PPP soubory
Windows
CyberLink PowerProducer
CyberLink Media Suite

O PPP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ppp a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru CyberLink PowerProducer Project, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Považuji se za retro člověka. Ačkoli žijeme v nové digitální éře, kde se vše streamuje, rád se ohlížím zpět. Našel jsem váš článek o příponě souboru .ppp. Nedávno jsem se začal více zajímat o to, jak se vypalují disky. Netušil jsem, že existují programy, které na něj dokážou uložit vše. Kromě toho mohou ukládat i data o scénách, cílovou strukturu disku a informace o sekvenci filmů. Bylo by fajn mít v něm umístěných pár obrázků. Třeba ukázat, jak vypadá program CyberLink nebo jak vypadá práce se souborem jako takovým. Kolik ten program stojí po skončení zkušební doby zdarma? Díky za upozornění! Pokračujte v dobré práci.