Domů : Přípony souborů : Format .ppd

.ppd soubor

Typ souboru :PostScript Printer Description File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Systémové soubory
Formát N/A

Co je to soubor PPD?

Soubor, který slouží jako ovladač tiskárny PostScript; popisuje písmo, velikosti papíru, rozlišení DPI, konfiguraci paměti a další funkce a funkce podporované tiskárnou.

Více informací

Soubory PPD mohou také obsahovat PostScriptový kód, na který lze odkazovat během tiskové úlohy. Tento kód obsahuje příkazy, které vyvolávají specifické funkce tisku PostScript.

Programy, které otevírají PPD soubory
Windows
Referenced by the printer
Macintosh
Referenced by the printer

O PPD souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ppd a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru PostScript Printer Description File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj, autore! Děkujeme za popis účelu přípony souboru .ppd. Poté, co nám jeden zákazník zanechal svůj notebook, jsem se s několika takovými setkal a netušil jsem, k čemu slouží. Neodpověděl nám na telefon, takže bylo na mně, abych zjistil, jak fungují. O tom, jak fungují ovladače tiskáren, slyším poprvé. Je super úžasné vidět všechny věci, jako je písmo, velikost papíru nebo konfigurace paměti, uložené v jednom souboru. Zmínil jste, že soubory PPD mohou obsahovat kód, na který se odkazuje během tiskové úlohy. Jaké příkazy zde lze použít? Jen pro lepší představu. Pokračujte v dobré práci!